Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Taśma wyświetlacza SlimTab 10 - rozpięta taśma

kadol7 19 Apr 2017 13:34 1113 4
    kadol7
    Level 2  
    Witam, podjąłem się wymiany dotyku w tablecie Kiano SlimTab 10 3gr, elegancko wszystko rozebrałem tylko przez przypadek odkleiłem taśmę od LCD, odleciał ten zawias plastikowy ze złącza taśmy i za skurczysyna nie mam pomysłu jak to teraz wpiąć. Proszę bardzo o pomoc, zostawiam zdjęcia żeby było o co chodzi. Po prostu nie wiem jak włożyć i która strona ten plastik malutki czarny.
    gradek83
    Level 40  
    PO bokach masz tam takie wypustki a przynajmniej powinny być jeśli nic się nie odłamało to właśnie tymi wypustkami musisz tam wcelować lekko naginając z wyczuciem plastikowy docisk.
    Wycięciami w kierunku pinów to jak z dopasowywaniem elementów z dzieciństwa kwadracik do kwadracika trójkąt do trójkąta... zdolności manualna nabywane w wieku niemowlęcym przydają się :D
    kadol7
    Level 2  
    tzn taśmę podpiąłem wiec luz tak czy siak będzie działać ale taki z charakteru jestem, ze jak cis jest nie tak jak było to nie mogę po prostu odpuścić. o jakie wypustki Ci chodzi? jeśli o ten plastikowy zatrzask do jedna strona jest dłuższa, leciutko wystaje a druga normalna. nasunąć trzeba na te piny ten zatrzask czy z góry od pionu wpiąć. Ciężko to wytłumaczyć na forum, dzięki wielki za odpowiedz!
    gradek83
    Level 40  
    Z jednaj strony masz gładka stronę a z drugiej masz rowki na piny i tą stroną do pinów .
    koala106
    Level 39  
    Jak nie wyłamałeś jeszcze bocznych zaczepów, to delikatnie wsadzaj tak, aby rowki skierowane były do pinów. A jak ułamałeś - to musisz wsadzić coś, co dociśnie taśmę - np kawałek sztywnego plastiku i też będzie trzymać.