Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jakie głośniki stereo (2.0) do subwoofera tanie

Majst3r1 19 Kwi 2017 19:46 225 0
  • #1 19 Kwi 2017 19:46
    Majst3r1
    Poziom 5  

Witam, posiadam subwoofer logitech x-240 oraz podłączony do niego bumbox/radioodtwarzacz az 780 na jack 3.5 - jack 3.5 jako audio in, a w subwooferze w wejscie na głośniki. Na pelnu od subwoofera ustawione mam max, a na bumboxie 18pkt/32, a ogólną głośność ustawiam na komputerze zwykłym suwakiem od głośności, na BB nie daję więcej jak 18pkt, bo to taka optymalna liczba, jak dam więcej i pogłośnie na PC to się robię przestery na przykładowych 30% i powyżej, a przy 18pkt powiedzmy, że nie są tak słyszalne nawet przy prawie MAX%.

Moje pytanie jest takie, jakie głośniki dokupić do nich, by była wysoka głośność przy minimalizacji przesterów? Chciałbym jakiś niedrogi zestaw stereo głośników, położyłbym na biurko i idealnie by było. Myślę o jakiejś cenie w okolicach 100zł, czy 150 ewentualnie może jakby było coś naprawdę ciekawego to i wyżej, za tą cenę nie oczekuję jakości studyjnej, więc na spokojnie coś z niższej półki. Głośniki mogą mieć własne zasilanie, znaczy się do gniazdka, nie jakieś na usb, wręcz najlepiej jakbym tak je miał zasilać, bo nie wydaje mi się, żeby coś 'mocnego' było na usb.

Miejsce to tam pół biedy, coś się wymyśli, ważne, aby były w przystępnej cenie.

Jeszcze mała sprawa, bo słyszę, że mi lewy głośnik gra sporo ciszej od lewego, wiem, że winą jest kabel podłączony do PC, jaki może być najlepszy sposób na naprawę takiego uszkodzenia? Wiem, że odcięcie tej końcówki i zmontowanie drutów ze sobą, jakieś rady co do tego? A może jest jakiś lepszy sposób?

0 0