Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyj±tek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że ogl±dasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

- A4 b6 kabinacje przy air przez sprzedajacego bag pro¶b± o diagnozę?

20 Kwi 2017 10:51 1014 8
 • Poziom 16  
  Witam. Otóż natkn±łem się na co¶ takiego tzn po siedzeniem kierowcy w a4 b6 jest skrzynka i tam bodajże jest sensor air bag. I ten przewod od żółtej wtyczki mam odcięty. Kto¶ się orientuje od której poduchy on jest? Oraz co mogli zrobić aby mi bledu nie wywołało? Dodam ze kontrolka w liczniku gasnie oddzielnie od innych. Opornik zamiast poduszki? Co się może stać jak teraz podł±cze sportem te przewody do wi±zki? - A4 b6 kabinacje przy air przez sprzedajacego bag pro¶b± o diagnozę?
 • VIP Zasłużony dla elektroda
  Zdejmij ta¶mę izolacyjn± przy wtyczce, a stanie się wszystko jasne.
 • Poziom 16  
  Dzięki, moglem sam wpa¶ć na to. Jest opornik. Ale pytanie po co? Dostałem się i jest oryginalna poducha od nowo¶ci w fotelu.
 • Poziom 16  
  A ten kabel to od poduchy w fotelu ?
 • Poziom 16  
  Tak tak, sprawdziłem od poduchy w fotelu jest. Nie wiem co oni wykabinowali. Sprawdzę wieczorem czy nie jest wyrwana końcówka w poduszce, bo spinka mococujaca kabel aby nie latał była wyrwane tak jakby kto¶ mocno za przewod poci±gn±ł. Jak ok to podł±cze normalnie bez opornika i zobaczę co mi pokaże vcds. Być może poducha nawalila. Chociaż dziwne bo poducha 30 zeta na allegro, dajmy na to 3 lata temu 50 zł i nawet jakby nawalila to takie akcje robić.
 • Poziom 43  
  SprawdĽ czy napinacze w fotelach nie strzelone.
 • Poziom 16  
  A mam pytanko, nie odpialem jeszcze opornika bo póki co jest mi nie na rękę bardzo aby mi blad sie swiecil. Sprawdziłem multimetrem czy ta wi±zka od sensora w podłodze do poduszki jest drozna. Tzn zł±czylem przewody przy sensorze( te odcięte i naciolem pancerz przy samej poduszce i wynik, że jest ok, wiaska drożna. I teraz mam pytanko. Bo od sensora do kostki id± dwa przewody tzn czarny i niebieski. A od czego jest ten br±zowy w wi±zce która idzie od poduszki do kostki pod fotelem? Vcds pokaże je¶li to s± napinacze?
  - A4 b6 kabinacje przy air przez sprzedajacego bag pro¶b± o diagnozę?
 • Poziom 16  
  Dzieki. I teraz powiem najlepsze. Bo podł±czyłem wszystko jak powinno być. Niby mam przegl±d niedługo ale mówię co będzie to będzie. Także podł±czyłem i zero błędów ani kontrolki. Sprawdziłem poprzez odpieciu wtyczki i wywalilo mi bł±d tej poduszki. Podpialem, skasowalem blad i jeszcze raz sprawdzam, kontrolka ga¶nie, nie ma błędu. Jazda próbna i jest ok. Najprawdopodobniej kto¶ zachaczyl noga o przewod i wtyczka nie ł±czyła. W siedzeniu była wyrwana opaska I plastik mocuj±ć przewod. Pospinalem i gra. Ale to się nazywa robota handlarza na "odwal sie". Po co sprawdzić co nie gra jak za piwko kumpel wlutuje opornik.