Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Drukarka Laserowa - do firmy do 1000zł

20 Kwi 2017 13:32 1335 6
  • Poziom 3  
    Witam, planuję kupić drukarkę laserową do firmy, zapotrzebowanie to około 1000 kartek miesięcznie. Chodzi mi o bezawaryjność i żywotność. Mam dość pięknych atramentówek ze skanerami i bajerami. Prosty druk czarno-biały, co możecie polecić?
  • Poziom 24  
    Proponuję coś z CANONA, HP lub Brothera aby nie zrujnować budżetu firmy kosztami materiałów eksploatacyjnych.

To ma być drukarka, czy urządzenie wielofunkcyjne?
  • Poziom 2  
    Ja bym szedł w coś poleasingowego, za 1000 zł jesteś w stanie trafić coś na prawdę sensownego. Na portalach aukcyjnych są np. Bizhuby 20 fajne MFP o tanich i sensownych zamiennikach.
  • Poziom 21  
    Canon i-Sensys LBP251dw lub LBP252dw.
  • Poziom 23  
    Właściwie cokolwiek kupisz laserowego to spełni Twoje oczekiwania. Może nie pchałbym się w laserówki za 150 zł, ale 1k stron miesięcznie to naprawdę nie wiele. Szczerze to kupiłbym coś poleasingowego z pełnym tonerem i gwarancją i masz problem z głowy. Małe to np. HP 2055(najlepiej dn), 2015(dn) czy 1320n, jak może być wieksze to HP 4250(dn) lub Lexmark T654(jak kupisz z pełnym tonerem to masz dwa lata spokoju).
  • Specjalista - kserokopiarki
    Na takie obciążenie wystarczy spokojnie HP LJM201DW za około 650 - 700 zł . Masz gwarancję i nową drukarkę która wystarczy na kilka lat bezawaryjnej eksploatacji. Tanie zamienniki a dla ambitnych prosta i tania regeneracja tonera 83A bez konieczności wymiany chipa. Czego chcieć więcej ?

C,
  • Poziom 26  
    Pomyśl o używanej laserówce Ricoh serii MP201SPF - bardzo tania w eksploatacji, butelka oryginalnego toneru poniżej 100zł na bodajże 7tys wydruków, zamienniki połowa ceny. Zespół bębna na 45tys, z reguły chodzi dłużej. Do tego sieciowa, ze skanerem, podajnikiem dokumentów i faksem. Widzę kilka na "znanym portalu aukcyjnym", w większości ciut powyżej Twojego budżetu, ale warto rozważyć. Sam używam do małego home-office i bardzo sobie chwalę. A jak już się chwalę, to kupiłem na innym "znanym portalu aukcyjnym" w UK za raptem 50 funtów, czyli około 250zł! W dodatku z extra tacą papieru i PostScriptem. Zdarzają się takie kwiatki. Dobrze poprosić sprzedającego o sprawdzenie w trybie serwisowym licznika developera żeby mieć pogląd na faktyczny przebieg modułu bębna (PCU). Tak jak pisałem - robi 45tys i więcej, ale nie warto pakować się w zakup z PCU dożywającym swojego limitu, no chyba, że za grosze. Koszt PCU to jakieś 500zł. Pozdrawiam