Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Drukarka w trybie offline

20 Kwi 2017 18:08 3987 2
  • Poziom 2  
    Witam! Od dwóch dni mam problem z drukarką (Canon MG4200).(Być może jest to spowodowane aktualizacją w systemie Win 10). W panelu sterowania wyświetlana jest jako OFFLINE i w momencie próby jej uzycia wyświetla się komunikat "Błąd". Sprawdzałam w ustawienia i opcja "użyj drukarki w trybie offline" nie jest zaznaczona. Próbowałam ponownie zainstalować drukarkę, nawet sterowniki , które rzekomo są zgodne z moim oprogramowaniem i bez skutku. Nie jest to wina drukarki, ponieważ na innym laptopie działa bez problemu. Niestety nie mogę jej połączyć za pomocą USB. Na stronie Canona nawet nie ma tego modelu drukarki, więc jestem w kropce... Proszę o jakieś wskazówki!

• Poziom 43  
    Połączenie bezprzewodowe? Próbowałaś dodać drukarkę poprzez Panel Sterowania - Urządzenia i drukarki - Dodaj drukarkę - Drukarki nie ma na liście.
  • Poziom 2  
    Tak, już próbowałam i w taki sposób też. Kończy się tym, że instaluje drukarkę na nowo, ale dalej jest offline. Przy zainstalowaniu sterowników z internetu wyświetla się komunikat, że nie znajduje drukarki, mimo że w sieci jest