Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
PCBway
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

pl.glow.ecs p6bat, uszkodzone sciezki, potrzebny wzor mozaik

26 Lip 2005 13:34 696 3
  • Poziom 16  
    witam. mam na tej plycie uszkodzone 5 sciezek (niechcacy ktos srubokretem wyjmujac proca). tak pomiedzy pamieciami a chipsetem kolo gniazda proc (pga370).

znalazlem przelotki na "poczatkach" tych sciezek. jesli mialbym zakonczenia przy chipsecie)(od dolu plyty) to bylbym w stanie naprawić to, ale za duzo roboty w odnalezieniu.

nie wiecie gdzie mozna znalesc wzor sciezek do takiej plyty? wystarczy w promieniu kilku cm 7-8 od proca pga370 i chipset bo ten zaslania sciezki.
  • PCBway
  • Poziom 31  
    obawiam się że nic takiego nie znajdziesz. Najwyżej poszukaj kogoś z podobną płytą może wyśle Ci foto swojej. Płyta jest bezwartościowa więc nawet jeśli ją uszkodzisz podczas swoich ekserymentów to się nie przejmuj . Pozdro :)
  • PCBway
  • Poziom 16  
    :D sciezki mam przerwane na odcinku 2-3mm. sprobuje zmolestowac ja w ten sposob ze polacze bezposrenio w miejscu przerwania, ale jest ciasno (na 3mm szer jest z 5 sciezek :D). chcialem miedzy przelotkami polaczyc, ale nie widac koncow... nie ma nic do stracenia, zobacze czy mi sie uda :D

pozdrawiam!