Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Czy sztuczny śnieg szkodzi lakierowi samochodowemu.

PS405ful 22 Kwi 2017 23:12 1077 6
  • #1 22 Kwi 2017 23:12
    PS405ful
    Poziom 6  

Z góry sorry za takie pytania ale nigdzie nie ma takiej informacji. A więc jak wiecie zbliża się zakończenie klas maturalnych i jak tradycja nakazuje jeździ się w ten piękny dzień samochodami po mieście z napisami nazw swojej szkoły i pytanie odnosi się tego czy sztuczny śnieg może coś zrobić z lakierem samochodowym przez kilka godzin np. jakieś przebarwienia, odbarwienia itd. Szkoda mi mojego lakieru więc dlatego oto pytam. Proszę adminów o wyrozumiałość i użytkowników o szybką odpowiedź a na pewno nie jednej osobie się to przyda. Dzięki z góry za odpowiedź i pozdrawiam.

0 6
  • #2 22 Kwi 2017 23:27
    KapitanSTS
    Poziom 23  

Przecież sztuczny śnieg to nic innego jak woda.

0
  • #3 22 Kwi 2017 23:31
    PS405ful
    Poziom 6  

Ale mi chodzi o taki w sprayu ze sklepu co się nim np. na szybach maluje.

0
  • #4 22 Kwi 2017 23:32
    olekt2002
    Poziom 28  

PS405ful napisał:
    A więc jak wiecie zbliża się zakończenie klas maturalnych i jak tradycja nakazuje jeździ się w ten piękny dzień samochodami po mieście z napisami nazw swojszkoły
    Pierwszy raz słyszę o takiej "tradycji" Maturzyści jeżdżą samochodami???

1
  • #5 22 Kwi 2017 23:51
    mario 77
    Poziom 22  

olekt2002 napisał:
    Pierwszy raz słyszę o takiej "tradycji" Maturzyści jeżdżą samochodami???

Czasy się zmieniają :D Za moich czasów szkoły średniej na parkingu było kilka aut. Miałem okazję przejeżdżać obok tej samej szkoły kilka miesięcy temu. Zapchane były dwa parkingi i do tego jeszcze miejsca poza terenem szkoły.

Dodano po 8 [minuty]:

PS405ful napisał:
    czy sztuczny śnieg może coś zrobić z lakierem samochodowym

Nie wydaje mi się żeby był jakoś specjalnie groźny dla lakieru , choć widziałem już odbite dziecięce dłonie pewnie wcześniej nasmarowane jakimś olejkiem czy kremem i ślady te były dosyć ciężkie do usunięcia. Zawsze możesz kupić puszkę i zrobić próbę w mało istotnym miejscu i sam się przekonasz.

0
  • #6 23 Kwi 2017 00:17
    PS405ful
    Poziom 6  

W moich okolicach jest taka tradycja dość rozpowszechniona. Mam zamiar spróbować lecz mam nadzieje że ktoś już robił coś takiego i ma z tym jakieś doświadczenia. Ale tak moim zdaniem to po kilku godzinach nie powinno nic się stać lecz poczekam na kogoś kto miał z tym styczność.

0
  • #7 05 Maj 2017 22:04
    PS405ful
    Poziom 6  

Samochód przeżył ale radze zmyć wodą nie ścierać szmatką bo jest takie uczycie jakby się lakier rysował dziękuje wszystkim za udzielanie się.

0