Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Metal Work Pneumatic
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Windows 10 - niesamowita niestabilność

kuba14git 23 Kwi 2017 11:45 342 2
  • #1 23 Kwi 2017 11:45
    kuba14git
    Poziom 8  

Witam!
    Microsoft Comunity nie pomógł w tej sprawie więc przeklejam problem.
    Kupiłem Lenovo Miix 300 z Windows 10 i cieszyłem się tym do czasu...
    Problem 1.
    Zepsuły się kafelki i były czarne więc postanowiłem zresetować laptop i tu problem 1. Proces przywracania napotkał problem i nie zostały wprowadzone żadne zmiany. Pisze tak co 2 uruchomienie przywracania.
    Problem 2.
    Napisałem że problem 1 występuje co 2 uruchomienie. Co 1 uruchomienie wyskakuje :
    Przywracanie nie mogło usunąć niektórych plików. Jeśli zamierzasz oddać komputer uruchom przywracanie jeszcze raz. A potem błąd nr1.
    Problem 3.
    Skalowanie nie działa. Laptop ma fullHD a tylko 10 cali, co sprawia, że używanie dotyku jest niemożliwe. Jak dam na 125% to edge i ustawienia i start są wyraźne ale niektóre rzeczy nie. Wiem, że steam nie obsługuje skalowania, ale panel sterowania to przesada.
    Problem 4.
    Miałem nawet BSoD. Nagle wyskoczyło ograniczony dostęp do internetu, więc chciałem rozłączyć się i połączyć jeszcze raz, le ustawienia zawiesiły się , więc wyłączyłem komp. Wyłączał się 5 minut a na końcu BSoD.
    Mam laptopa 3dni a już tyle problemów.O zapomniałem o nr 5.
    Problem 5.
    Jak chcę zainstalować Movie Maker wyskakuje błąd, ale i tak jest we wszystkich programach.
    Od tych problemów dostaję psychozy jak Leopold, ale przypomniałem sobie, że na strychu mam jeszcze Windows 8 pro :-) .

0 2
  • Metal Work Pneumatic
  • Metal Work Pneumatic
  • #3 23 Kwi 2017 12:02
    kuba14git
    Poziom 8  

Recovery rozwiązało problem, ale recovery się zepsuło...

0
  Szukaj w 5mln produktów