Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

uklad zasilania - peugeot boxer 2.8 hdi

adam22111965 23 Apr 2017 11:48 903 4
    adam22111965
    Level 10  
    Witajcie

Prosze o podpowiedz, posiadam Peugeota Boxera 2.8 hdi 2001 przebieg 210000 km. okolo 3000 km temu wymienialem w warsztacie autoryzowanym filtry i plyny eksploatacyjne, Wczoraj jadac po drodze szybkiego ruchu przy zjezdzie z gory i zjazdu na biegu jalowym zgasl silnik.
    po dwoch czy trzech obrotach rozrusznka odpalil. przytrafila mi sie podobna sytuacja jeszcze po poludniu gdy wracalem do domu tym razem na zakrecie juz w miescie ale rowniez na biegu jalowym . Czy ktos moze mi pomoc w zdiagnozowaniu jezeli to mozliwe . z gory dziekuje.
    adam22111965
    Level 10  
    Z mila checia ale moge powiedziec tylko tyle ze wczoraj jechalem poobserwowac jak sie zachowuje , i zeby to wam przekazac i defekt sie mocno poglebil tj. gasnie teraz juz podczas jazdy jakby brakowalo mu paliwa i ciezko przekroczyc teraz 2000 obrotow silnika.pomyslalem sobie o defakcie filtra paliwa (juz kiedys takie cos mialem) ale czemu dopiero po 3000 km?. Mace jakies pomysly . Z gory dzieki
    adam22111965
    Level 10  
    Sorry ,ze zawracam glowe wracam do wontku wymienilem filtr paliwa aby go wykluczyc ale nic to nie zmienilo. teraz gasnie za kazdym razem gdy zdejmuje noge z gazu np.na swiatlach. jak jedzie po autostradzie to jest super dobrze. z odpaleniem tez jest problem trzeba troche krecic wiecej niz normalnie.Przed zgasnieciem i przy ponownym odpalaniu nie pojawiaja sie bialy dym z rury wydechowej jak przy zapowietrzeniu ukladu zasilania wiec chyba to tez mozna wykluczyc. Moze to cos pomoze w ukierunkowaniu mnie gdzie szukac i co?