Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Radio FM w Nokia X2-00 ze słuchawkami bluetooth

25 Kwi 2017 10:04 864 2
  • Poziom 9  
    Cześć, może ktoś ma podobny problem do mojego lub zna rozwiązanie. Używam telefonu Nokia X2-00 do słuchania muzyki podczas biegania, telefon ładnie się sparował ze słuchawkami bluetooth "Samsung level U pro". Słuchanie mp3 jest OK lecz mam problem z radiem. Telefon X2 ma wbudowaną antenę do radia więc działa bez włączonych słuchawek na kablu. Jak włączę radio to w aplikacji radia jest opcja odsłuchu dźwięku "głośnik" lub "słuchawki" lecz próbując przełaczyć na słuchawki wraca ustawienia ponownie na głośnik - tak jakby nie chciał załapać.

Macie może jakiś pomysł czy jest jakiś sposób aby słuchać radia przez te słuchawki?

Próbowałem zainstalować jakieś radia internetowe ale aplikacji mało, radio Katowice udało mi się uruchomić ale jakość kiepska. Chyba, że ktoś używa na systemie NOKIA OS radio internetowe z polskimi stacjami to proszę coś polecić.

dzięki

Rafał
  • Poziom 23  
    Radio fm działa ze słuchawkami kabelkowymi bo one robią za antenę FM .Wtedy jest możliwość przełączenia się na głośnik . Czy da się przekierować na słuchawki BT . nie wiem trzeba spróbować . Ale zwykłe słuchawki muszą być podpięte .
  • Poziom 9  
    Akurat ten model nie potrzebuję podpiętych słuchawek na kablu, antena jest wbudowana