Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Columbus RNS 510 - Ekran dotykowy nie reaguje

rakato11 25 Kwi 2017 12:09 675 6
  • #1 25 Kwi 2017 12:09
    rakato11
    Poziom 11  

Witam wszystkich. Ekran dotykowy w radiu nagle przestał działać.
    Podświetlany wyświetlacz, ale kiedy dotknąć, aby wybrać funkcję, nie odpowiedział.
    Proszę o pomoc, szukałem schematu ale nie znalazłem. Jeśli by ktoś miał, byłbym wdzięczny.

0 6
  • #2 25 Lip 2018 19:59
    farbafarba
    Poziom 5  

witam,chcialbym odswiezyc temat poniewaz mam identyczny problem po wymianie akumulatora.Nie dziala dotyk i nie mozna wpisac kodu,po przeczytaniu wielu watkow doszedlem do tego ze to wina softu i teraz pytanie jaki soft mozna wgrac do 3T0 035 680A na obudowie mam SW 2724 i HW H41 oczywiscie skoda columbus.

0
  • #3 01 Sie 2018 06:43
    SZYMON BYDGOSZCZ
    Poziom 35  

farbafarba napisał:
    Nie dziala dotyk i nie mozna wpisac kodu

Radio nie widzi cana.

W swoim aucie po odpięciu akumulatora nie żąda kodu.

0
  • #4 01 Sie 2018 13:12
    farbafarba
    Poziom 5  

Witam,radio we wlasnym aucie nie zmieniane tylko akumulator nowy,radio wlaczylo sie po czasie pozniej po wylaczeniu silnika blokada nie mozna wpisac kodu.Podlaczone na stole zachowuje sie tak samo wiec pytanie co dalej zrobic ?
    Dodaje foto z wersja nawigacji

0
  • #5 01 Sie 2018 19:38
    tolo
    Poziom 33  

Była nakładka na naprawę softu jak brak komunikacji z CAN, poszukaj w sieci.

0
  • #6 01 Sie 2018 23:07
    farbafarba
    Poziom 5  

rozumiem,ale teraz po nakladce mam juz tylko przekatne linie i ewentualnie moge odzyskac logo skody ,wgrywa sie tylko swl recovery reszta mam uprgrade error ,dlatego tez pytam jakiego softu uzyc ?Dobra bo moze nie dokladnie sie wyrazilem ,chodzi mi o to zeby rayjko zawolalo o kod bez samochodu ,pozniej juzsobie dam z nim rade

0
  • #7 13 Sie 2018 16:16
    farbafarba
    Poziom 5  

Mam jeszcze pytanie ,wyczytalem ze navi skody maja wlaczona blokade zeby niedalo sie wgrac starszego softu ,mozna to jakos wylaczyc gdy pomijajac wpisywanie z panelu ?

I takie cos z sieci:

"Uwaga! Właściciele Skody
    Wyodrębnij pliki PQTABLE i SKTABLE z obrazu (użyj magiciso lub ultraiso). Pliki można znaleźć ze ścieżki: \ VUCI \ B101 \ RNSMIDEC \ PROG
    Zmień nazwy plików, zmieniając tylko nazwę SKTABLE na PQTABLE i na odwrót
    Zastąp pliki o zmienionej nazwie z powrotem na obraz i zapisz obraz. Nagraj ten obraz na DVD lub CD.Załaduj lub ponownie załaduj oprogramowanie układowe do RNS-510, wykonując poniższe czynności."

Trzeba zawsze zamieniac te pliki ?

0
  Szukaj w 5mln produktów