Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Solved] Radio Kruger & Martz - km2013 dziwne uszkodzenie.

tomaszhod 26 Apr 2017 10:15 1647 4
    tomaszhod
    Level 9  
    Witam. Może ktoś podpowie gdzie szukać przyczyny zachowania mojego radia.
    Otóż ponad rok temu zakupiłem radio z DVBT i Nawi 2 dni Kruger&Martz km2003.
    Radio zaczęło jakiś miesiąc temu udawać, że nie wie co skę od niego chce.
    Po kilku minutach, (kilkunastu czasem) od włączenia (nie od razu) przy poruszeniu gałki głośności volume leci do max lub min i nie można tego zatrzymać. Można jedynie zmienić kierunek poprzez poruszenie pokrętłem vol. W tym czasie radio nie reaguje na żadne przyciski nawet na wyłączenie. Po kilkunastu minutach głośność się uspokaja w jakiejś pozycji ale nadal nie ma reakcji na guziki ani na pilota. W przypadku używania wtedy navi brak jest dźwięku. Po wyłączeniu radia (stacyjką) i ponownym włączeni nic się nie zmienia, chyba, że czas wyłączenia jest dość spory (kilka godzin) wtedy wszystko od początku. Radio przez pierwszych kilka min działa poprawnie. Radio powinno być jeszcze na gwarancji natomiast posiałem paragon więc muszę poradzić sobie samemu. O ile ktoś pomoże. Z góry Dzięki
    powalla
    Moderator of CarAudio
    tomaszhod wrote:
    posiałem paragon więc muszę poradzić sobie samemu.

Nie potrzebujesz paragonu lecz np. email potwierdzający zakup, wydrukowane polecenie zapłaty internetowej itp. , ba nawet świadek potwierdzający taki zakup jest wystarczającym dowodem zakupu , tak więc śmiało napisz do sprzedawcy i powołaj się na "rękojmię".
    tomaszhod
    Level 9  
    powalla wrote:
    tomaszhod wrote:
    posiałem paragon więc muszę poradzić sobie samemu.

Nie potrzebujesz paragonu lecz np. email potwierdzający zakup, wydrukowane polecenie zapłaty internetowej itp. , ba nawet świadek potwierdzający taki zakup jest wystarczającym dowodem zakupu , tak więc śmiało napisz do sprzedawcy i powołaj się na "rękojmię".

A możesz mi przytoczyć paragraf na który mam się powołać? Sprzęt kupowałem w sklepie stacjonarnym za gotówkę, więc pozostaje tylko świadek.

Dodano po 1 [minuty]:

Rozumiem, mże w takim przypadku reklamację składam u sprzedawcy a nie wysyłam sprzęt do serwisu ?
  • Helpful post
    adam_1991r
    Level 27  
    Akurat jak pamiętasz kiedy kupowałeś to możesz zażądać duplikatu paragonu. Ja tak kiedyś robiłem w media markt, a znałem tylko miesiąc.