Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Ford Mondeo 2.0tddi po rozgrzaniu traci moc i kopci na bia這

Czempion97 27 Apr 2017 00:57 2061 5
    Czempion97
    Level 2  
    Witam
    Od niedawna jestem posiadaczem Forda Mondeo 2.0tddi 2001r 249tys przebiegu, auto po rozgrzaniu silnika pod czas jazdy traci moc max 3obrot闚 (pedal w pod這dze) z t逝mika wydobywa si bia造 dym (luna 鈍iata nie wida) gdy si zgasil auto i ponownie odpali jedzie przez par km normalnie moje pytanie brzmi co to mo瞠 by czy zaw鏎 egr? Pompa wtryskiwaczy? czy co innego? Prosz o pomoc poniewa od zakupu auta min窸y dopiero 4 dni (auto kupi貫m po okazyjnej cenie) i niewiem czy warto inwestowa czy jecha odda
    PS JEDEN MECHANIK TWIERDZI ZE TO ZAWOR EGR A DRUGI ZE POMPA WTRYSKIWACZY 8-) (CZY JAKOS TAK)
    Dodam jeszcze ze gdy traci moc nie zapala si 瘸dna kontrolka
    Pozdrawiam i prosz o pomoc
    Jestem z okolic poznania gdyby kto b璠zie wiedzia co go boli ch皻nie oddam do naprawy o ile nie przekroczy warto軼i auta :-D
    Pozdrawiam ;)
    decybel91
    Level 42  
    Podejrzewam, 瞠 kontrolka si nie zapala poniewa zosta豉 usuni皻a przed sprzeda膨.
    Na 90% siad豉 pompa wtryskowa (je郵i to wersja 90KM). Szukaj dobrego mechanika.
    Cobrat
    Level 22  
    Jed, oddaj, bo tanio raczej nic tu nie za豉twisz. Nie bez przyczyny "okazyjnie" kupi貫, ale to ju chyba wiesz. 3 dni min窸y, tak瞠 nie wiem w sumie, czy go嗆 kas odda...

PS. 安iadomie kupi貫 z wad, czy Ci si rozsypa po kupnie?
    Taki anons: przyjed do mnie, Fucusa mojego kup, pewne auto ;)
    Pozdro
    Szaku880813
    Level 10  
    przerabia貫m podobny problem Po pierwsze pojedz na kompa i sprawdz czy s b喚dy. U mnie by造 b喚dy wskazuj帷e na uk豉d paliwowy (pompa i osprz皻) po tz. rozgrzaniu kopci mocno na bia這 a okaza這 si 瞠 awarii uleg豉 pompka paliwa znajduj帷a si w zbiorniku, ale w pierwszej kolejno軼i jedz na kompa.
    decybel91
    Level 42  
    Szaku880813 wrote:
    przerabia貫m podobny problem Po pierwsze pojedz na kompa i sprawdz czy s b喚dy. U mnie by造 b喚dy wskazuj帷e na uk豉d paliwowy (pompa i osprz皻) po tz. rozgrzaniu kopci mocno na bia這 a okaza這 si 瞠 awarii uleg豉 pompka paliwa znajduj帷a si w zbiorniku, ale w pierwszej kolejno軼i jedz na kompa.

Z tym, 瞠 trzeba uwa瘸 bo s wersj bez/z pomp. Pomka jest pod wlewem paliwa, k豉dziesz si i j masz mi璠zy progiem i zbiornikiem paliwa.
    Czempion97
    Level 2  
    decybel91 wrote:
    Podejrzewam, 瞠 kontrolka si nie zapala poniewa zosta豉 usuni皻a przed sprzeda膨.
    Na 90% siad豉 pompa wtryskowa (je郵i to wersja 90KM). Szukaj dobrego mechanika.

Wszystkie kontrolki s,, czek " tez 鈍ieci czy jak to si zwie (115 km)

Dodano po 2 [minuty]:

Cobrat wrote:
    Jed, oddaj, bo tanio raczej nic tu nie za豉twisz. Nie bez przyczyny "okazyjnie" kupi貫, ale to ju chyba wiesz. 3 dni min窸y, tak瞠 nie wiem w sumie, czy go嗆 kas odda...

PS. 安iadomie kupi貫 z wad, czy Ci si rozsypa po kupnie?
    Taki anons: przyjed do mnie, Fucusa mojego kup, pewne auto ;)
    Pozdro

Tzn zacz窸o si to dzia gdy wraca貫m do domu jakie 80 km od miejsca kupnu auta