Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Elektronika w skuterach 24v dla niepełnosprawnych. Ponad 50 sztuk do złożenia..

27 Kwi 2017 17:35 348 1
  • Poziom 1  
    Witam, mam około 50 skuterów do poskladania , szukam pomocy ze strony elektryki, w części brakuje sterowników w części są zepsute. Mam całą masę instalacji do nich, roznych sterowników itp. Nie jest to jakiś chiński produkt, Silniki są 24V od 0.3 kW do 1.55 kW. Sterowanie polega na płynnym ruszaniu i jeździe do przodu i tyłu, swiatlach,kierunkowskazach, ładowaniu baterii, pokazywaniu prędkości, klaksonie, wyłączniku awaryjnym - to wszystkie funkcje jake ma posiadać ten sprzęt. Cześć napewno da się uruchomić, do części brakuje sterowników nie mam pojęcia z kad to wziąć. Chętnie nawiąże współpracę z kimś kto ma o tym większe niż moje (zerowe) pojęcie. Prusice Dolnośląskie. teileeurope(malpa)gmail.com

url=https://obrazki.elektroda.pl/6535971800_1493307438.jpg]Elektronika w skuterach 24v dla niepełnosprawnych. Ponad 50 sztuk do złożenia..[/url]
  • Poziom 24  
    Gdyby nie taka odległość , podesłał bym kol. obeznanego w temacie człowieka .