Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

POMOCY CZY CHRYSLER Z 97-98r MA MAGISTRALE CAN BUS ????

JARECEK 26 Jul 2005 19:33 3082 4
    JARECEK
    Level 13  
    Posiadam chryslera grand voyagera z 98 roku i interesuje mnie czy posiada on szyne CAN która jest mi potrzebna aby zamontować orginalne radio z 2004 roku które ma w kostce CAN-,CAN+ i za nic nie chce ruszyc na samym zasilaniu mam schemat od tego Voyagera i jest tam cos takiego jak CCD BUS-,CCD BUS+ są tą szyną spięte wszystkie moduły ABS,SKRZYNIA,LICZNIK,AIRBAG itd... ale czy to jest szyna CAN ?? Wystawiona jest na złaczu OBD na pinach 11 oraz 3 Znalazłem rospis OBD i na pinach 6,14 ma być CAN aczkolwiek według schematu pin 14 wchodzi do Transmission control module a pin 6 do powertrain control module czyli kolejno do komputera skrzyni biegów oraz silnika a na schemacie oba przewody opisane są jako SCI RECEIVE i nie łaczą sie te komputery ta szyną w zaden sposób czy to będzie CAN jak ustalic czy mam w aucie magistrale CAN Prosze o podpowiedź Pozdr
    amre
    Level 15  
    Voyager 1995-2000 td jest bez can.
    JARECEK
    Level 13  
    Chodzi mi o silnik 3,3l wersja LE najbogatsza w benzynie czy to ma CAN ??
    amre
    Level 15  
    Na schemacie nie mam can.Z 16 pin obd można sprawdzić również radio,potrzebny program niestety nie posiadam.
    JARECEK
    Level 13  
    No więc po kilku dniach walki okazalo sie ze niestety nie da sie do tego auta podlaczyc radia z magistrala CAN auto posiada jedynie specyficzna magistrale CCD BUS ale jest to odmienna magistrala od CAN i stosowana prawdopodobnie tylko przez markę CRYSLER i pokrewne produkujace identyczne auta Pozdr
    Moderated By TONI_2003:

Wszystko wyjaśnione temat zamykam !
    Jeśli zaistnieje taka potrzeba by post został otwarty proszę dać wiadomość na PW i podać link do postu .!