Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Skoda Octavia I 1999r. - centralny zamek zablokował drzwi lewy tył

vidget 29 Apr 2017 14:32 10284 9
 • #1
  vidget
  Level 15  
  Witam, skoda jak w temacie, ma ktoś z Forumowiczów pomysł albo myk jak się dobrać bezinwazyjnie do tylnych drzwi, ponieważ z centralnego otwieranego kluczykiem otwierane są wszystkie drzwi. Te jedne się nie otwierają, czasem słychać terkotanie siłownika, próba wyłączenia blokady safe nie dała rezultatu, od środka cisnąc za klamkę wysuwa się bolec ryglowania drzwi ale gdy się go puści chowa się spowrotem, nie można też otworzyć od zewnątrz drzwi kiedy przytrzymam bolec, boczki są skręcone z obu stron śrubami a nie chcę zdewastować tapicerki, dodam, że szyba w tych drzwiach także czasem nie styka.
 • #2
  decybel91
  Level 42  
  NIe otworzysz po masz deadlocki. Zaopatrz się w nowy boczek i rwij ten z drzwi. Absolutnie nie kupuj zamienników zamków tylko napraw orginał. Instukcje w internecie.
 • #3
  guciq
  Level 18  
  Skoro szyba też się wiesza to może coś na kablach?Może da się dostać do wiązki przez słupek środkowy i znaleźć złamany kabel?Spróbuj też może klamką przednią zaryglować i wtedy tylną próbuj otworzyć.
 • #4
  robokop
  VIP Meritorious for electroda.pl
  Jak i szyba i zamek, to pewnie złamany kabel plusowy, zasilający elektrykę. Tak czy inaczej, trzeba się dobrac do przelotki.
 • #5
  vidget
  Level 15  
  Jak zdejmę gumę na słupku ukazuje mi się kostka z kablami, jak poruszam szyba działa, ale siłownik niestety już nie. Co do ryglowania drzwi, w instrukcji gdzieś wyczytałem że w ciągu 2s zaryglować i odryglować drzwi i safe powinien się wyłączyć na jakiś czas
 • #6
  decybel91
  Level 42  
  Bzdura całkowita z tym deadlockiem.
 • #8
  decybel91
  Level 42  
  Kup drugi zamek a ten połam, najlepiej idzie nauka na własnych błedach.