Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Skoda Octavia I 1999r. - centralny zamek zablokował drzwi lewy tył

29 Kwi 2017 14:32 3432 9
  • Poziom 15  
    Witam, skoda jak w temacie, ma ktoś z Forumowiczów pomysł albo myk jak się dobrać bezinwazyjnie do tylnych drzwi, ponieważ z centralnego otwieranego kluczykiem otwierane są wszystkie drzwi. Te jedne się nie otwierają, czasem słychać terkotanie siłownika, próba wyłączenia blokady safe nie dała rezultatu, od środka cisnąc za klamkę wysuwa się bolec ryglowania drzwi ale gdy się go puści chowa się spowrotem, nie można też otworzyć od zewnątrz drzwi kiedy przytrzymam bolec, boczki są skręcone z obu stron śrubami a nie chcę zdewastować tapicerki, dodam, że szyba w tych drzwiach także czasem nie styka.
  • Poziom 39  
    NIe otworzysz po masz deadlocki. Zaopatrz się w nowy boczek i rwij ten z drzwi. Absolutnie nie kupuj zamienników zamków tylko napraw orginał. Instukcje w internecie.
  • Poziom 18  
    Skoro szyba też się wiesza to może coś na kablach?Może da się dostać do wiązki przez słupek środkowy i znaleźć złamany kabel?Spróbuj też może klamką przednią zaryglować i wtedy tylną próbuj otworzyć.
  • Poziom 15  
    Jak zdejmę gumę na słupku ukazuje mi się kostka z kablami, jak poruszam szyba działa, ale siłownik niestety już nie. Co do ryglowania drzwi, w instrukcji gdzieś wyczytałem że w ciągu 2s zaryglować i odryglować drzwi i safe powinien się wyłączyć na jakiś czas
  • Poziom 39  
    Bzdura całkowita z tym deadlockiem.
  • Poziom 15  
    Dziś rozebrałem boczek, porobiłem trochę fotek ale nadal nie mogę otworzyć zamka za nic w świecie
    Skoda Octavia I 1999r. - centralny zamek zablokował drzwi lewy tył Skoda Octavia I 1999r. - centralny zamek zablokował drzwi lewy tył Skoda Octavia I 1999r. - centralny zamek zablokował drzwi lewy tył Skoda Octavia I 1999r. - centralny zamek zablokował drzwi lewy tył Skoda Octavia I 1999r. - centralny zamek zablokował drzwi lewy tył Skoda Octavia I 1999r. - centralny zamek zablokował drzwi lewy tył Skoda Octavia I 1999r. - centralny zamek zablokował drzwi lewy tył Skoda Octavia I 1999r. - centralny zamek zablokował drzwi lewy tył
  • Poziom 39  
    Kup drugi zamek a ten połam, najlepiej idzie nauka na własnych błedach.
  • Poziom 15  
    Hahaha, to ja dziękuję za taką pomoc, ktoś na forum skody pisał żeby zasilanie na zamek podać