Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

- Samsung Galaxy S5 Neo bateria nagle spadła do 0%

ElemeleZi 29 Kwi 2017 16:52 1185 2
  • #1 29 Kwi 2017 16:52
    ElemeleZi
    Poziom 4  

Samsung Galaxy S5 Neo bateria nagle spadła do 0%
    Tak jak w temacie używałem akurat latarki w telefonie, nagle mi zgasła i wyświetlił się komunikat, że zostało mi 15% baterii i żebym podłączył ją do ładowania. Chwilę później popatrzyłem na ekran i bateria z 15% nagle spadła do 0%. Jak go resetuje to włącza się z 3 razy dłużej niż normalnie, ładowarka jest ok bo inne telefony tego samego modelu mi ładuje (siostra ma taki sam i u niej wszystko normalnie działa). Telefon mi się buguje i jak sie włączy to przez chwile działa, i się wyłącza bo jest niby 0%. Niby dlatego bo zmieniłem baterie na taką samą. Wyjąłem baterie siostry i wcisnąłem ją do mojego telefonu. No i niestety też mi pokazywał 0% na JEJ baterii w moim telefonie, A za to na jej telefonie z moją baterią było z 18 %. Przed tym zabiegiem zrobiłem zerowanie do ustawień fabrycznych i dalej to samo, potem jeszcze wyjmowałem baterie i klikałem w przycisk power przez minute tak jak to było w instrukcji na jednym z forów. No i niestety nadal to samo, a jeszcze dzisiaj rano wszystko ładnie działało bez żadnych usterek.

0 2
  • #2 10 Maj 2017 21:23
    KRY5PIN
    Poziom 33  
  • #3 15 Maj 2017 14:57
    ElemeleZi
    Poziom 4  

NIe upadł ani nie miał kontaktu z wilgocią. Oddałem go do salonu bo jest na umowie i w tym momencie jest w naprawie.

0