Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Renault MID 128,PSID46,FM2 - renault premium 450dxi kody MID128, PSID46, FM2

01 May 2017 00:56 4359 2
  • Level 8  
    Witam, wyskoczyły kody MID128, PSID46, FMI2 z żółtym dymkiem z wykrzyknikiem i odliczanie 50h. do redukcji mocy, wcześniej miałem wymienianą grzałkę AdBlue ale to było jakieś dwa miesiące temu i było ok.nic sie nie działo,dodam ze owe kody wyskoczyły akurat w okresie dużych opadów,może gdzieś podeszła wilgoć bo komunikat raz się pojawiał i znikał aż zagościł na dobre. Może ktoś miał podobny problem?
    Czy Twoje urządzenia IoT są bezpieczne? [Webinar 22.06.2021, g.9.00]. Zarejestruj się za darmo
  • Level 22  
    "Obwód czujnika ciśnienia zbiornika". Ile mocznika w zbiorniku? Filtry kiedy wymieniane? Problem jak piszesz, może leżeć gdzieś w wiązce. Czasem również wypięcie i wpięcie kostek od elektryki "czyni cuda" ;).
  • Level 8  
    Filtr byl wymieniony jakies dwa miesiące temu,ale właśnie zastanawiam sie nad wymianą wiazki bo juz mi to jeden mechanik doradzil,(mialem kilka komunikatów z czujnika kola i nadajnik skrzyni biegów do tacho),problemy zaczęły się jak zanikla mi masa z ramy na silnik i trochę go pomeczylem przy odpalaniu i po wymianie akumulatorów dalej bylo to samo,moze wtedy coś popalilo.
    Ile może kosztować wymiana calej wiazki? Jak to w ogóle wyglada?to jest na jakiś kostkach?