Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Renault MID 128,PSID46,FM2 - renault premium 450dxi kody MID128, PSID46, FM2

Lukatrans 01 Maj 2017 00:56 1509 2
  • #1 01 Maj 2017 00:56
    Lukatrans
    Poziom 7  

Witam, wyskoczyły kody MID128, PSID46, FMI2 z żółtym dymkiem z wykrzyknikiem i odliczanie 50h. do redukcji mocy, wcześniej miałem wymienianą grzałkę AdBlue ale to było jakieś dwa miesiące temu i było ok.nic sie nie działo,dodam ze owe kody wyskoczyły akurat w okresie dużych opadów,może gdzieś podeszła wilgoć bo komunikat raz się pojawiał i znikał aż zagościł na dobre. Może ktoś miał podobny problem?

1 2
  • #2 01 Maj 2017 11:27
    Cobrat
    Poziom 21  

"Obwód czujnika ciśnienia zbiornika". Ile mocznika w zbiorniku? Filtry kiedy wymieniane? Problem jak piszesz, może leżeć gdzieś w wiązce. Czasem również wypięcie i wpięcie kostek od elektryki "czyni cuda" ;).

0
  • #3 01 Maj 2017 16:39
    Lukatrans
    Poziom 7  

Filtr byl wymieniony jakies dwa miesiące temu,ale właśnie zastanawiam sie nad wymianą wiazki bo juz mi to jeden mechanik doradzil,(mialem kilka komunikatów z czujnika kola i nadajnik skrzyni biegów do tacho),problemy zaczęły się jak zanikla mi masa z ramy na silnik i trochę go pomeczylem przy odpalaniu i po wymianie akumulatorów dalej bylo to samo,moze wtedy coś popalilo.
    Ile może kosztować wymiana calej wiazki? Jak to w ogóle wyglada?to jest na jakiś kostkach?

0