Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

IVECO 50C14!!! - Po odlaczeniu tachografu nie dziala predkosciomierz!!

01 Maj 2017 21:22 687 3
  • Poziom 2  
    Witam podejrzewam ze taki temat juz byl przerabiany ale niestety nie moge go znalezc na forum:/
    Chodzi o to ze po kupnie auta nie dziala wskaznik poziomu paliwa i temperatury!
    kolega probowal to naprawic po przez sprawdzenie licznikow i stwierdzil ze jest to czujnik temp i najprawdopodobiej plywak!!!
    odlaczyl na chwile tacho i podlaczyl spowrotem i przestal dzialac predkosciomierz................. i teraz niewiem co robc....?????
    I jeszcze jedno przed wizyta u kolegi jak odpalalem auto to po 5 s dzialal obrotomierz i wskaznik temp przeskakiwal z zera na maksa........?? dziwny przypadek no ale nie wiem co robic bo jak by nie bylo to TEMP jest najwazniejsza... prosze o pomoc.....
  • Poziom 2  
    no tacho jest cyfrowe zgadza sie... to mnie nie pocieszyles ale gdzie mam sie udac ??? do jakiegos elektronika??? czy do kogos kto zna sie na tacho????
  • Poziom 25  
    Żeby uaktywnić tachograf trzeba posiadać oprzyrządowanie diagnostyczne oraz podłączyć się pod plombowane złącze.Serwis naprawy i legalizacji tachografów pomoże.