Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Renault Laguna 2 1.9 Dci -brak mocy do 2000 tyś obr.

Zdzich1980 02 Maj 2017 06:48 14133 7
    Zdzich1980
    Poziom 2  
    Witam jakiś czas temu zakupiłem Renault Laguna 2 1.9Dci 2003r. na dojazdy do pracy,problem miałem z mocą do 2000 tyś. obr/min była ospała oraz od 2800tyś znów następował spadek mocy oraz wysokie spalanie około 9ltr/100km (auto paliło od strzału nie kopciło i równo chodziło).

Byłem na kompie zero błędów!!!

Wyszczyściłem Egr (był lekko zabrudzony)
    Wymyłem benzyną ekstracyjną przepływomierz oraz czujnik ciśnienia doładowania dokładnie wlałem w niego kilkakrotnie w/w benzyny...efekt?auto pracuje jak trzeba polecam wszystkim te zabiegi bo jak ja się czyta o zużytych wtryskach turbach i kończących się silnikach WŁOSY SIĘ JEŻYŁY! !! dodatkowo proszę zwrócić uwagę na szczelność czuj.doładowania!!!
    Operacja prosta i trwa z 30 min.na
    spokojnie pozdrawiam
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
    marcin18dm
    Poziom 8  
    Popraw temat ,bo mylący
    marcin18dm
    Poziom 8  
    Zdzich1980 napisał:
    Nie rozumiem w jakim sensie

Wybacz,na początku nie zajarzyłem działu w jakim piszesz :) Myślałem ,że masz problem a Ty opisałeś rozwiązanie ..
    Szacun i Sorry :)
    diesel022782
    Poziom 16  
    Zdzich1980 napisał:
    Witam jakiś czas temu zakupiłem Renault Laguna 2 1.9Dci 2003r. na dojazdy do pracy,problem miałem z mocą do 2000 tyś. obr/min była ospała oraz od 2800tyś znów następował spadek mocy oraz wysokie spalanie około 9ltr/100km (auto paliło od strzału nie kopciło i równo chodziło).

Byłem na kompie zero błędów!!!

Wyszczyściłem Egr (był lekko zabrudzony)
    Wymyłem benzyną ekstracyjną przepływomierz oraz czujnik ciśnienia doładowania dokładnie wlałem w niego kilkakrotnie w/w benzyny...efekt?auto pracuje jak trzeba polecam wszystkim te zabiegi bo jak ja się czyta o zużytych wtryskach turbach i kończących się silnikach WŁOSY SIĘ JEŻYŁY! !! dodatkowo proszę zwrócić uwagę na szczelność czuj.doładowania!!!
    Operacja prosta i trwa z 30 min.na
    spokojnie pozdrawiam
    witam czy turbo wydajne, sterowanie geometria turob chodzi?
    Zdzich1980
    Poziom 2  
    Po moim zabiegu turbo pracuje inaczej!jest teraz wydajne,słychać i to bardzo wyraźnie ze od dolnych obrotów pracuje (ssyk pompowania)wczesniej tego nie było podejrzewam ze winny był czujnik ciśnienia doładowania ponieważ był zabrudzony olejem
    diesel022782
    Poziom 16  
    Zdzich1980 napisał:
    Po moim zabiegu turbo pracuje inaczej!jest teraz wydajne,słychać i to bardzo wyraźnie ze od dolnych obrotów pracuje (ssyk pompowania)wczesniej tego nie było podejrzewam ze winny był czujnik ciśnienia doładowania ponieważ był zabrudzony olejem
    no zgoda to ma wplyw na doladowanie, takze napewno pomoglo