Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Lodówka ACZ3403PX, Amica , pomocy

ailiem 26 Jul 2005 23:56 2843 2
 • #1
  ailiem
  Level 2  
  Witam,
  Mam problem z lodówko-zamrażarką Amica model ACZ3403. Rozmroziłam w niej zamrażalnik i przez 3 tygodnie może miesiąc okres z niego nie korzystałam. Po tej przerwie znów uruchomiłam zamrażalnik ale:
  1. na panelu sterownia nie pojawiła się jak dotychczas temperatura zamrażalnika tylko już widnieją tam ciągle literki FF
  2. lodówka zaczęła strasznie głośno chodzić tzn. sprężarka czy agregat (nie znam się na tym) załącza się mniej więcej co godzina na jakieś 15 min ale hałas przy tym jest na tyle duży że potrafi mnie to zbudzić kilka razy w nocy (a mieszkam przy jednej z najruchliwszej ulicy mojego miasta i w dodatku przy przystanku tramwajowym więc chyba mam dużą tolerancję na hałas ale pomimo tego lodówka spać mi nie daje)
  3. zamrażarka pomimo tego mrozi
  Czy może ktokolwiek wie co może być mojej lodówce?
 • #2
  User removed account
  User removed account  
 • #3
  ailiem
  Level 2  
  Wielkie dzięki.
  Chyba rzeczywiście jest kłopot z czujnikiem zamrażarki bo dziś z raniutko troszku się na nią wkurzyłam i troszku trzasnęłam drzwiami zamrażalnika a te w takich sytuacjach lubią się nie domknąć. I oczywiście cały zamrażalnik się rozmroził a lodówka ani nie jękła chociaż na ponoć czujniki spadku temperatury i w takiej sytuacja powinna to zaalarmować.
  Ma również czujniki, które powinny mnie powiadomić o nie domknięciu drzwi ale ten bajer w tym bublu działa tylko gdy drzwi są otwarte na oścież nie działa gdy są lekko uchylone.