Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Kamera MD81S jak skonfigurować

amigo70 03 May 2017 13:40 4035 8
    amigo70
    Level 10  
    Witam wszystkich posiadam kamerkę MD81S mam taki problem nie mam pojęcia jak ja skonfigurować ponieważ uruchomiłem ją i mam podgląd na telefonie z androidem program jaki używam to P2P Cam viwer lecz nie mam podglądu na kompie chociaż ma przypisany adres IP a drugi problem to taki jak zrobić żebym miał podgląd z zewnątrz posiadam internet z UPC z modemem EPC3925 jak bym musiał go skonfigurować żeby mi to chulało z góry dziękuje
    sosarek

Level 43  
    Próbowałeś się zalogować przez http://www.myp2pcam.com/LocaleAction.action?key=2 ?
    amigo70
    Level 10  
    nie nie próbowałem ale jak teraz weszłem na ten link to ta strona jest zablokowana bo wyłudza hasła i loginy taki komunikat mi wyskoczył a jak go pominąłem to wyskoczyło okno do logowania co mam w nie wpisać jaki logi i które hasło
    sosarek

Level 43  
    Co an to instrukcja dołączona do urządzenia?
    Kamera musi być podłączona do sieci i skonfigurowana jeśli podgląd z zewnątrz ma działać.
    amigo70
    Level 10  
    jest podłączona do sieci jest wszystko w opisie dokładnie napisane
    fikon
    Level 12  
    Kupiłem sobie taką kamerę MD81s i za nic w swiecie nie mogę jej skonfigurować ściągam program z chińskiego sklepu tak jak jest w instrukcji lączę się w telefonie z kamerą program w zakładce LAN widzi kamerę jest obraz następnie wchodzę w ustawienia wifi wpisuję hasło do routera ,wczesniej wkladam do kamery kartę micro sd któej nie mogę sformatować z poziomu aplikacji wyskakuje błąd formatowania karty ,na nalepce jest podany numer id i hasło tylko nie wiem co mam z tym zrobić w aplikacji nie ma nigdzie opcji do wprowadzenia tychże numerów , czy ktoś z was konfigurował taką kamerę z powodzeniem?
    piotrva
    VIP Meritorious for electroda.pl
    Mam ten sam problem - robię wszystko wg instrukcji (na 2 rożnych urządzeniach z Android) i niestety w zakładce LAN nie wykrywa kamery :| Próbowałem wszelkich kombinacji przełączników oraz naciskania przycisku ukrytego obok miejsca gdzie wychodzi taśma do kamery - bez skutku.
    kwas1988
    Level 10  
    Witam,

niestety mam ten sam problem. Może Wam się udało go rozwiązać.
    Kamera się uruchamia, po pobraniu wskazanej w instrukcji aplikacji widzę kamerę, mam podgląd, ale wygląda jakby był maksymalny zoom.
    W zakładce PTZ nic nie można zrobić. Żadna inna apka na androidzie nie widzi kamery a z tego co znalazłem w necie, praktycznie każda powinna. Zwłaszcza do tego typu kamer.
    Poza tym jak wchodzę w ustawienia kamery to nic nie można edytować. Po wejściu w ustawienia i zakładkę WiFi wywala mnie do głównego ekranu.
    Byłem zdziwiony, bo kolega ma prawie identyczną kamerkę i działa jak złoto. Tylko że on kupił swoją w kraju za ponad 100 a ja z dalekiego wschodu po przez Joom zapłaciłem 196 z przesyłką za 4 szt.
    Przypuszczam, że co niektórzy (w tym ja) trafili na bardzo tanie i ubogie "wersje" tego sprzętu. Napisałem do dostawcy moje uwagi odnośnie działania kamerki (między innymi w ofercie było info o baterii 2800 mAh a w instrukcji i fizycznie jest 230mAh :wink: , ale tego się spodziewałem). Zobaczymy czy coś pomogą, ale pewnie będzie "masz tu swoją kasę i ...tyryryry" :D
    piotrva
    VIP Meritorious for electroda.pl
    Mnie zwrócili kasę - moja nie działała w ogóle, nie zgłasza się w aplikacji, a sprawdziłem ich kilka pod Androidem i iOS. Niestety w środku badziew nie możliwy do zhakowania / przeprogramowania jak chodzi o procesor. Jedyne co można by użyć to moduł WiFi...