Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

termet ecocondens crystal II - taktuje, serwisówka, kominek

luk23 03 Sie 2018 17:08 4467 37
    luk23
    Poziom 10  
    No i znowu problem. Ten kocioł to jakaś porażka. Gotuję się przy cwu. Nie wiem czy się zakamienił czy może pompa padła. Porażka
    bro2004
    Poziom 27  
    Jaki to zasobnik cwu i jakiej mocy ma wezownice. Jakiej mocy jest kocioł i ile kW(%) ma ustawione na CWU? Par. 14. Jeśli zasobnik ma zbyt małą wezownice to brak odbioru ciepła z kotla.
    luk23
    Poziom 10  
    Zasobnik to lemet 300l, 2 wężownice 22kW, sęk w tym że to działało prawie rok i przestało z dnia na dzień
    Kocioł ma 20kW, parametrami grzania cwu zjeżdżałem stopniowo aż do 5% i nic to nie daje, cały czas się gotuje
    darek0808
    Poziom 10  
    Witam Wszystkich, orientuje ie się może jak przestawić piec Crystal II z roku 2017 na ogrzewanie podłogowe? W instrukcji, która jest do pobrania na pierwszej stronie wątku, jest pokazany jakiś starczy model sterownika z przełącznikiem s08, którego nie ma w moim piecu. Mój sterownik to dsp49g1079. W efekcie mogę zmieniać temperaturę zasilania od 40 do 80, a nie jak w podłogowym- od 35-55. Może ktoś posiada najnowszą instrukcję serwisową do tego pieca?
    darek0808
    Poziom 10  
    U mnie nie ma p23, przynajmniej z poziomu pieca kończy się chyba na p17 i idzie od nowa.
    darek0808
    Poziom 10  
    Właśnie chodzi o to, że p5 mogę zmieniać od 40 do 80 stopni, a nie jak w instrukcji dla podłogówki od 35 do 55. Jest jeszcze opcja, że w sterowniku 2017 nie ma zmiany podłogoe czy standardowe ogrzewanie, ale tu przydałaby się najnowsza instrukcja serwisowa.

PRZEPRASZAM ZA WPROWADZENIE W BŁĄD. PRZEŁĄCZNIK S08 ZNAJDUJE SIĘ NA PŁYCIE STEROWNIKA ZESPOLONEJ Z WYŚWIETLACZEM. TRZEBA ODKRĘCIĆ 4 ŚRUBY KORPUSU W KTÓRYM ZNAJDUJE SIĘ STEROWNIK RAZEM Z WYŚWIETLACZEM, ZDEJMUJEMY WTEDY SAMA PŁYTKĘ Z WYŚWIETLACZEM ORAZ STEROWNIKIEM I TAM ZNAJDUJE SIĘ PRZEŁĄCZNIK.