Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Komfort podczas prac remontowych - Wiertarko-wkrętarka TOOLCRAFT DD 18

Conrad.pl 05 Maj 2017 16:21 1494 0
 • #1
  Conrad.pl
  Poziom 3  
  Komfort podczas prac remontowych - Wiertarko-wkrętarka TOOLCRAFT DD 18
  Ergonomiczne narzędzia o zwiększonej wytrzymałości i odporności na trudne warunki pracy pozwolą wykonać zaawansowane instalacje oraz naprawy, dlatego warto wybrać narzędzie, które sprawdzi się w każdych warunkach.

  Niezbędnym narzędziem do wszelkiego rodzaju napraw oraz kompleksowych remontów jest wiertarko-wkrętarka. Model TOOLCRAFT DD 18 to akumulatorowa wiertarka, która dzięki uchwytowi z powłoką Softgrip doskonale leży dłoni, zapewniając stabilność i precyzję podczas wkręcania lub wiercenia. Ergonomiczne wykonanie zapewnia minimalne zmęczenie i możliwość dłuższej pracy.

  Obszary robocze wymagają dokładnego oświetlenia, które ułatwi pracę i zapewni większą dokładność. Wiertarko-wkrętarka ułatwi pracę dzięki wbudowanemu oświetleniu LED. Do wiertarki dołączony jest 32-częściowy zestaw z oznaczonymi za pomocą kolorów bitami. Szybka i beznarzędziowa wymiana wierteł i bitów jest zagwarantowana dzięki uchwytowi z automatyczną blokadą wrzeciona. Wiertarka Tololcraft posiada również możliwość 18-stopniowego, wstępnego ustawienia momentu obrotowego i wiercenia.

  - Maksymalny moment obrotowy (miękki / twardy): 24/40 Nm
  - średnica śrub (maks.) 10 mm
  - Wydajna przekładnia 2-biegowa

  Dowiedz się więcej!

  Zgoda na promocję //gulson