Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Maszynka do mięs Zelmer 986.86 - maszynka dostała szybkich obrotów

Darec4 06 May 2017 01:30 1587 9
    Darec4
    Level 9  
    Witam
    Posiadam maszynkę do mięs Zelmer 986.86 i ostatnio podczas pracy pokazała się iskra po lewej stronie od dołu maszynki jakby gdzieś koło szczotki po czym maszynka przy obrotach w przód zaczęła mieć wysokie obroty.Czy ktoś może coś poradzić? Jak chodzi o szczotki sprawdziłem i są jeszcze długie.
    Darec4
    Level 9  
    Dziękuję bardzo za szybką odpowiedź czy jak chodzi o mostek prostowniczy lub triak jest możliwość sprawdzenia jakoś ich sprawności czy trzeba je po prostu wymienić?I czy bez problemu zakupie te części.Bardzo dziękuję za pomoc i serdecznie pozdrawiam.
    Darec4
    Level 9  
    Dzięki bardzo może w tygodniu znajdę trochę czasu i posprawdzam oraz dam znać czy oki pozdrawiam.
    Darec4
    Level 9  
    Witam ponownie
    Niestety wystąpił nowy problem zakupu w.w części nie mogę znaleźć ani triak a tym bardziej mostka - możecie coś doradzić gdzie albo jakieś zamienniki.Pozdrawiam.
    idepopizze
    Level 33  
    A jakie masz oznaczenie na triaku ?
    Darec4
    Level 9  
    TRIAK BTB06 600CW
    GJ1U3 VU
    CHN 830

MOSTEK PROSTOWNICZY
    838V FL408
    POZDRAWIAM
    TONI_2003
    Moderator
    Darec4 wrote:
    nie mogę znaleźć ani triak a tym bardziej mostka - możecie coś doradzić gdzie albo jakieś zamienniki.

Bajki Waść prawisz nie wiesz co czytać i jak szukać, a i nawet odpisać poprawnie... Poniżej zaznaczono.