Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Maszynka do mięs Zelmer 986.86 - maszynka dostała szybkich obrotów

Darec4 06 May 2017 01:30 1779 9
    Darec4
    Level 10  
    Witam
    Posiadam maszynkę do mięs Zelmer 986.86 i ostatnio podczas pracy pokazała się iskra po lewej stronie od dołu maszynki jakby gdzieś koło szczotki po czym maszynka przy obrotach w przód zaczęła mieć wysokie obroty.Czy ktoś może coś poradzić? Jak chodzi o szczotki sprawdziłem i są jeszcze długie.
    Darec4
    Level 10  
    Dziękuję bardzo za szybką odpowiedź czy jak chodzi o mostek prostowniczy lub triak jest możliwość sprawdzenia jakoś ich sprawności czy trzeba je po prostu wymienić?I czy bez problemu zakupie te części.Bardzo dziękuję za pomoc i serdecznie pozdrawiam.
    Darec4
    Level 10  
    Dzięki bardzo może w tygodniu znajdę trochę czasu i posprawdzam oraz dam znać czy oki pozdrawiam.
    Darec4
    Level 10  
    Witam ponownie
    Niestety wystąpił nowy problem zakupu w.w części nie mogę znaleźć ani triak a tym bardziej mostka - możecie coś doradzić gdzie albo jakieś zamienniki.Pozdrawiam.
    idepopizze
    Level 33  
    A jakie masz oznaczenie na triaku ?
    Darec4
    Level 10  
    TRIAK BTB06 600CW
    GJ1U3 VU
    CHN 830

MOSTEK PROSTOWNICZY
    838V FL408
    POZDRAWIAM
    TONI_2003
    Moderator
    Darec4 wrote:
    nie mogę znaleźć ani triak a tym bardziej mostka - możecie coś doradzić gdzie albo jakieś zamienniki.

Bajki Waść prawisz nie wiesz co czytać i jak szukać, a i nawet odpisać poprawnie... Poniżej zaznaczono.