Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Stihl 025 - po wymianie kpl.cylindra nie zapala

hhep 06 Maj 2017 15:32 1461 0
    hhep
    Poziom 8  
    Witam administratorów oraz użytkowników.Jako że to mój pierwszy post proszę o cierpliwość i wyrozumiałość...Postanowiłem reanimować piłę Stihl 025 używaną kiedyś przez mego ojca.Piła była zatarta oraz zdekompletowana.Zakupiłem i wymieniłem następujące rzeczy:kpl.cylinder z tłokiem zamiennik AIP,tłumik oraz uszczelki tłumika i gaźnika,łożyska i uszczelniacze wału,filtr powietrza,filtr paliwa,przewód paliwowy,przewód olejowy,napęd pompki oleju.Całość złożona na pastę Dirko beige.Uszczelniacze przed założeniem posmarowane olejem.Aha,nowe są także łącznik gaźnika oraz przewód impulsowy.Teraz problem.Po złożeniu iskra jest normalna,gaźnik Zama podaje paliwo do cylindra,zresztą nawet podanie paliwa bezpośrednio pod świecę nie daje efektu.Klin jest cały,zresztą na wszelki wypadek mam drugie koło magnesowe ale i na nim nie dzieje się nic.Gdzie mam szukać dalej?

Dodano po 31 [minuty]:

No cóż...sam sobie muszę odpowiedzieć...zdemontowałem piłę ponownie.Po ponownym poprawnym uszczelnieniu skrzyni korbowej piła dała głos.Reszta to już zabawa.