Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

tester diagnostyczny - jaki zakupić porady

06 May 2017 16:05 3420 9
  • Level 15  
    Dzień dobry. To znowu ja. Szukam odpowiedzi na pytanie jaki sobie zakupić testerek żeby obsługiwał trochę trucków. Zacząłem się bawić w elektrykę samochodową i już mam na stanie launcha pro 3, oscyloskop fluke i vcds ale jeszcze myślę o jakimś dodatkowym np delphi czy autocom czy maxiecu lub multidiag . I teraz proszę o opinie na ten temat
  • Level 21  
    TEXA używam, osobówki całkiem całkiem sobie radzi. Gutman PC dla mnie niewypał, niemieckie czasem lepiej robi od TEXY. Reszty nie znam.
  • Level 15  
    A do trucków?
  • Level 15  
    Ale Texa ma cenę dużą.
  • Level 16  
    adamkowalski431 wrote:
    Dzień dobry. To znowu ja. Szukam odpowiedzi na pytanie jaki sobie zakupić testerek żeby obsługiwał trochę trucków. Zacząłem się bawić w elektrykę samochodową i już mam na stanie launcha pro 3, oscyloskop fluke i vcds ale jeszcze myślę o jakimś dodatkowym np delphi czy autocom czy maxiecu lub multidiag . I teraz proszę o opinie na ten temat
    Witam, polecam Cdif 2, moim zdaniem najlepszy, pozdrawiam i udanego zakupu.
  • Level 21  
    Cdif jest w miarę ok, ale "dwójce" dajmy już spokój i nie cofajmy się do tych przejściówek, na szczęście firma cały czas rozbudowuje możliwości tego sprzętu, ale wtedy mowa o "trójce" ;). Poza tym autor pyta o coś do diagnozy dużych, a cdif robi tylko osobówki. Trzeba by też uściślić: ryż czy ori, bo multidiag oryginałem nie jest ;).
  • Level 16  
    Cobrat wrote:
    Cdif jest w miarę ok, ale "dwójce" dajmy już spokój i nie cofajmy się do tych przejściówek, na szczęście firma cały czas rozbudowuje możliwości tego sprzętu, ale wtedy mowa o "trójce" ;). Poza tym autor pyta o coś do diagnozy dużych, a cdif robi tylko osobówki. Trzeba by też uściślić: ryż czy ori, bo multidiag oryginałem nie jest ;).

No właśnie, Delta Elektronic bardzo dba o klietów i nabywców cdif ,
    od studiów współpracuję z nimi i niema żadnego problemu ze sprzętem, serwisem i oprogramowaniem.
    Także polecam.

Moderated By CameR:

Poprawiłem pisownię postu.
    tester diagnostyczny - jaki zakupić porady
    Reg. 3.1.13. Dbaj o poprawność językową. Nie wysyłaj wiadomości z których trudno wywnioskować co ich autor chciał przekazać.

• Level 15  
    mam panowie pytanie jeszcze, nie wiecie czy się różni zwykle galletto v 54 od tego okrąglastego vd 300?
  • Level 15  
    Czy ktos wie na ten temat?