Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung Galaxy J3 wyświetlacz - Działajacy dotyk lecz nie działa wyświetlacz

Vaxes 07 Maj 2017 12:04 2406 12
  • #1 07 Maj 2017 12:04
    Vaxes
    Poziom 3  

Witam , mam problem z wyświetlaczem . Prawie cały ekran jest czarny są tylko 2 miejsca na górze telefonu w rogach gdzie jest coś widać . Jednakże dotyk najprawdopodobniej działa na całym ekranie ponieważ moge odbierać telefon . Czy jest to wyswietlacz do wymiany ? Ile taki by kosztował i gdzie najlepiej robić ( salon czy jakieś miejsce napraw itp ) . I jeszcze 1 sprawa bo tak właściwie nie jestem pewien czy to z mojej winy telefon leżał w torbie mógł ktoś na niego nadepnąć lub przygnieść ale nie w 100% więc czy jest sens składać reklamacje czy raczej lepiej naprawiać ?

0 12
  • Pomocny post
    #2 07 Maj 2017 12:13
    Robert 1960

Poziom 32  

Witam, niezbyt dużo informacji, ale jeżeli telefon jest na gwarancji i nie widać uszkodzeń mechanicznych to zawsze można spróbować oddać do serwisu, to nic nie kosztuje a może akurat naprawią, a jak nie to wtedy naprawiać !

1
  • #3 07 Maj 2017 12:24
    Vaxes
    Poziom 3  

No właśnie jest pęknięta szybka w 2 miejscach , 1 jest w szerz ekranu jednakże działał normalnie po tym a 2 jest malutka i nwm czy to może być od tego bo nie pamietam kiedy to zrobiłem

0
  • Pomocny post
    #4 07 Maj 2017 12:35
    KamGr
    Poziom 24  

Z twojego opisu można wywnioskować że wyświetlacz masz do wymiany na 100% (możesz wkleić zdjęcie jak to wygląda wtedy będzie łatwiej stwierdzić). Kosztów wymiany możesz sobie poszukać na allegro mniej więcej będziesz wiedział ile Cię to wyniesie. Jeżeli tel jest na gwarancji i go oddasz z tym uszkodzeniem najprawdopodobniej wróci z odmową wymiany z twojej winy ze względu na uszkodzenie mechaniczne (no chyba że miałeś wykupione dodatkowe ubezpieczenie od takich wypadków).

0
  • #5 07 Maj 2017 13:09
    Vaxes
    Poziom 3  

Raczej nic nie miałem dodatkowego a mam na abonamencie więc musze go jakoś naprawić . Z tego co patrzyłem cena wyświetlacza to około 300 zł tylko nwm gdzie to mam zamontować czy to do Orange czy do jakiegoś zwyklego sklepu gdzie takimi rzeczami sie zajmują . A wolałbym jak najniższymi kosztami to zrobić . No właśnie sie boje ze mi nie przyjmą a nie mam zbyt blisko do Orange wiec nie chce jechać na darmo

0
  • Pomocny post
    #6 07 Maj 2017 13:15
    KamGr
    Poziom 24  

Jeśli naprawisz tam gdzie go kupowałeś (autoryzowany serwis) to zapłacisz na pewno więcej niż w jakimś zwykłym serwisie gsm, tylko że naprawiając to w autoryzowanym i mając na to papiery możesz zachować gwarancję (o ile jeszcze ją masz).

0
  • #7 07 Maj 2017 13:39
    Vaxes
    Poziom 3  

A wyświetlacz sam musze kupić np. na Allegro czy można kupić w takim sklepie gdize mi to będą naprawiać ?

0
  • #9 07 Maj 2017 13:45
    Vaxes
    Poziom 3  

Dzięki wielkie za pomoc szkoda tylko że nie można tego pod gwarancje bo nawet nie do końca z mojej winy to było ;/

0
  • #11 07 Maj 2017 13:55
    Vaxes
    Poziom 3  

A nie jest to płatne ? Poza tym za sam dojazd już strace troche kasy a mówie sa rysy na szybce , i wydaje mi sie ze ktoś mi po prostu stanął na ten telefon bo raczej bez powodu wyświetlacz by sie nie wylał czy coś by sie z ni mnei stalo

0
  • #13 07 Maj 2017 18:06
    KRY5PIN
    Poziom 31  

Wydaje mi się że jak zaniesiesz do serwisu gsm, założą Ci oryginalny lcd (skasują taniej niż autoryzowany serwis) to nie stracisz gwarancji. Miałem kilka przypadków z samsungiem i iphonem gdzie po mojej lcd po jakimś czasie padło coś innego i serwisy uznały gwarqancję.

0
  Szukaj w 5mln produktów