Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Honda Accord VII - Kamera cofania

07 Maj 2017 19:53 1359 5
  • Poziom 2  
    Witam, zakupiłem sobie jakiś czas temu urządzenie wielofunkcyjne (navi, radio itp.), oraz jakąś prostą kamerę cofania. Po podłączeniu okazało się że aplikacja (CAMERA) nie włącza się automatycznie po wrzuceniu biegu wstecznego (zasilanie kamerki jest przy żarówce cofania i kamera działa normalnie jak się włączy aplikacje ręcznie). Przeszperałem chyba wszystkie opcje i nic nie znalazłem, ale z tego co wiem, urządzenie pracuje na systemie operacyjnym windowsa, a windows ma zazwyczaj dużo możliwości modyfikacji. Tutaj moje pytanie jest jakaś aplikacja na takie urządzenie z Windows CE 6.0 core naprawiająca ten błąd lub jakiś inny sposób?
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Zasilanie kamery to jedno, sygnał z biegu wstecznego do urządzenia multimedialnego, to drugie.
  • Poziom 2  
    A co jeśli nie mam wyjścia, w "radiu" na sygnał z biegu wstecznego? Albo jak takie wyjście na sygnał jest opisane/jaka wtyczka?
    A szklana kula mi się stłukła i nie mam wiadomości o Twoim "radiu"... Podaj dane sprzętu.
    Daj link do instrukcji lub wstaw zdjęcie z instrukcji. Różowy przewód oznaczony BACK, gdzie masz podłączony?