Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
IGE-XAOIGE-XAO
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Elektrolux EWW168543W - pralko suszarka nie działa i nie świeci

08 May 2017 10:27 1509 5
  • Level 13  
    Witam kolegów potrzebuje pomocy, podpowiedzi odnośnie pralko suszarki Electrolux 91460444000 pralka po zakończeniu prania przestała działać nie świeci nie palą się kontrolki. Podejrzewam uszkodzenie modułu sterującego na zasilaniu ponieważ prąd do modułu dochodzi. Proszę o podpowiedz, które elementy sprawdzić podmienić.
    Przydał by się również schemat elektryczny lub jakiekolwiek dane prócz rysunków złożeniowego pralko suszarki proszę o konkretna podpowiedz i pomoc.
    Elektrolux EWW168543W - pralko suszarka nie działa i nie świeciPrzechwyty...pralka.PNG Download (483.1 kB)
  • IGE-XAOIGE-XAO
  • Level 17  
    Wróżbitów na forum nie ma. Zakasaj rękawy, wymontuj moduł, wykonaj jego zdjęcia z obu stron w możliwie najwyższej rozdzielczości. Wtedy pogadamy dalej.
    Miłej roboty.
  • IGE-XAOIGE-XAO
  • Level 13  
    Proszę postarałem się jak tylko mogłem.
    Na zdjęciach elementy które są na drodze zasilania
    Myślę że odpowiadają za usterkę lecz nie mam pewności
    Dlatego proszę o podpowiedź pomoc w ocenie.
    Dzięki pozdrawiam.
  • Level 24  
    Rezystor R76 wygląda na przepalony, sprawdź go, jeżeli jest przepalony to układ LNK305GN też będzie uszkodzony, przy tym uszkodzeniu należy też sprawdzić pozostałe elementy zasilacza.
  • Level 13  
    Też tak myślę oraz dławik l3 jest szczelony , pytanko co jeszcze sprawdzić na zasilaniu , czy te diody mogą być uszkodzone proszę o podpowiedź które elementy prócz wymienionych wziąć pod uwagę i dzięki za zainteresowanie tematem 😊
  • Level 24  
    Diody też należy pomierzyć.