Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

rozrząd jakiej firmy do audi a4 b5 1.8 adr 1998r.

08 Maj 2017 18:48 1254 9
  • Poziom 14  
    Pozycja 3 . Górna półka. Polecam.
  • Poziom 37  
    Wszystko na jedno kopyto, drobne i stosunkowo tanie rolki są INA, pompa wody czy tłumiki już typowe chińczyki stąd rozrząd kosztuje 400 zł a nie 800 zł. Do tego te napisy "METALOWY WIRNIK" jak by to miało jakieś znaczenie...
  • Poziom 2  
    Martini97 mógłbyś powiedzieć który rozrząd wybrałeś. Szykuje się u mnie wymiana i jestem zainteresowanym rozrządem numer 3 który podałeś w swoim opisie.
  • Poziom 41  
    Rozrząd brał bym INA, pompa wody Hepu, Dolz.
  • Poziom 37  
    Wszystko jedno i to samo. Duperele najtańsze firmowe a pompa wody/napinacz firmy krzok.
  • Moderator Samochody
    W tym silniku pompa cieczy nie jest napędzana przez pasek rozrządu, jak nie cieknie i hałasuje to po co wymieniać ?, to raz, a dwa kit rozrządu kupuje się w hurtowni motoryzacyjnej a nie na portalu aukcyjnym
  • Poziom 2  
    W sumie racja jeżeli chodzi o pompę zapomniałem ze nie jest na rozrządzie. z pompa nie ma żadnego problemu to można nie wymieniać, ale skoro jak będzie już przód rozebrany to można wymienić. Pytałem się w sklepach motoryzacyjnych to wołają 550 zł. Dlatego chciałem spytać się kolegi czy który rozpoczął temat czy kupił któryś z tych co wymienił i czy nie miał żadnego problemu? Wiem ze na Allegro można się natknąć na różne podróbki, ale tez nie ma co tak myśleć bo na Allegro tez są renomowane firmy związane z częściami do aut
  • Moderator Samochody
    Sam sobie odpowiedz na pytanie czemu zestaw rozrządu INA wraz z pompą wody kosztuje na all... 330zł, a w Intercarsie bez pompy "ten sam" zestaw prawie 700 ?, zresztą innych, uznanych producentów podobne pieniądze ?
    Link
  • Poziom 37  
    carrot napisał:
    W tym silniku pompa cieczy nie jest napędzana przez pasek rozrządu, jak nie cieknie i hałasuje to po co wymieniać ?, to raz, a dwa kit rozrządu kupuje się w hurtowni motoryzacyjnej a nie na portalu aukcyjnym

Po co w ogóle rozrząd wymieniać skoro nie hałasuje? :)