Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jak Zflashować Bios w K7VZA rev3

27 Lip 2005 15:13 1049 7
  • Poziom 10  
    Witam mam taki problem. Jestem posiadaczem tej oto płytki:cry: i ostatnio zakupiłem dyskacz Wd160JB, niechce go wykryć, wiem ze to wina BIOSU więc prosze o podanie wszelkich dokładnych instrukcji jak zrobić flashowanie( programy, linki itp.) dziękuje z góry.
    Rady:
    - dbaj o styl swojej wypowiedzi
    - nie popełniaj błędów
    - nie zaniżaj poziomu elektroda.pl
    Dziękujemy!
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • R.I.P. Zasłużony dla elektroda
    Więcej samodzielności, mniej lenistwa! najpierw popróbuj sam:
    www.ecsusa.com
    a tam pod Archives wszystko znajdziesz.
  • Poziom 10  
    Dalej prosze o Pomoc:)
  • Spec od komputerów
    Na stronie ecs'a masz bios, program do wgrywania biosu oraz instrukcje jak to zrobic na elektrodzie tez wielokrotnie ten temat byl poruszany, wiec jakiej jeszcze pomocy oczekujesz? Mamy wgrac ten bios za Ciebie?
  • Poziom 39  
    Nie wiem jak to jest z K7VZA rev3, ale ja płytę K7S5A update'owałem z poziomu Windows. Żadnych zabaw z dyskietką i flash'em z poziomu DOS. Miłego Flash'owania i oby energetyka nie wyłączyła ci prądu w trakcie aktualizacji :)
  • R.I.P. Zasłużony dla elektroda
    boguslawpolak napisał:
    floszowani jest najbardziej pewna z dos a nie z windows tutaj jest instrukcja ja przez to przejść

Dlaczego udajesz Kalego? To nie jest ani dowcipne, ani mądre. A poza tym dlaczego za ogólnodostępną dokumentację bierzesz punkty? To jest wbrew regulaminowi Elektrody!