Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Czy opłaca się regeneracja Tonsil Samba 130?

1Ducho 09 Maj 2017 15:14 783 2
  • #1 09 Maj 2017 15:14
    1Ducho
    Poziom 2  

Mam możliwość regeneracji tych głośników obejmująca cenę po jakiej chodzą na allegro czy tez OLX.
    Nie mam dużego pokoju pozwalającego inwestować w Altusy czy jakieś wolnostojące byczki, a chce przy czymś podłubać, może kiedyś sprzedać, wstępnie posłuchać.
    Krytyki masa to wiem, ale co tutaj odpowiecie? Po pełnej renowacji na oryginalnych przetwornikach z dobrym sprzętem elektronicznym oraz okablowaniem to zagra przyzwoicie, porównywalnie do Perfect 150?? I nie interesuje mnie krytyka kogoś, kto gra na wzmacniaczu zabrudzonym 20 latku i kablach 3 zł z metra z rynku :P. Konkret, bo nie wiem czy inwestować...
    Z góry dzięki.

0 2
  • #2 10 Maj 2017 00:46
    osiniak75
    Poziom 30  

Powiem może co ja myślę, jeśli pudła są w doskonałym stanie, regeneracja głośników będzie na odpowiednim poziomie to warto się pobawić nawet nie dla wrażeń słuchowych bo moim skromnym zdaniem będą gorsze niż w przypadku Perfect 150 ale dla nabrania doświadczeń. Zregenerować, posłuchać jak nie pasuje zostawić dla dzieci (niech za 20 lat zobaczą na czym stary muzy słuchał) ewentualnie sprzedać. Takie tam moje spostrzeżenia. Każda krytyka jest konstruktywna pozwala spojrzeć z innej perspektywy, zastanowić się i wyrobić własne zdanie. Słucham muzyki na 40 letnim wzmacniaczu, 26 letnich kolumnach i na razie nie zamieniam zmieniać chyba że usłyszę gdzieś coś bardziej mi odpowiadającego. Chcesz konkretów czy warto inwestować? Niestety sam musisz odpowiedzieć na to pytanie. Pozdrawiam

0
  • #3 10 Maj 2017 05:37
    wkj
    Poziom 35  

Zagrać może i zagra przyzwoicie ale perfectom nie dorówna. Nawet jak będą w 100% oryginale.
    Do nauki ok, wszystko jest kwestią ceny, jak masz tanio to bierz.

0