Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] Podłączenie DJM 600 i ALTO TS - Nieczysty dźwięk, czy możliwa inna konfiguracja?

GismO83 09 Maj 2017 16:01 678 4
  • #1 09 Maj 2017 16:01
    GismO83
    Poziom 8  

Dzień dobry,

Proszę o pomoc w podłączeniu udządzeń jak w temacie, czyli mixera i Subwoofera Alto.

Na zdjęciach widać, że Suba mam w tej chwili podłączonego z mastera mixera kablem chinch - jack stereo, z przejściówką na duży jack stereo.

Grałem już jedną plenerówkę i chyba nie do końca jest to dobre podłączenie, ponieważ musiałem lekko wyciągnąć jack żeby Sub wydał jakiś konkretniejszy bas. Czy jest możliwe, że np. wtyczka jack musi być mono? czy jest taka ?

Czy ewentualnie istnieje jakieś inne podłączenie tych dwóch urządzeń?

Z góry dziękuję za porady. Podłączenie DJM 600 i ALTO TS - Nieczysty dźwięk, czy możliwa inna konfiguracja? Podłączenie DJM 600 i ALTO TS - Nieczysty dźwięk, czy możliwa inna konfiguracja? Podłączenie DJM 600 i ALTO TS - Nieczysty dźwięk, czy możliwa inna konfiguracja?

0 4
  • Pomocny post
    #2 09 Maj 2017 16:42
    A.Gieronimo
    Poziom 35  

Zastosuj jak człowiek połączenie
    2xRCA -> 2xXLR

0
  • #3 09 Maj 2017 22:41
    GismO83
    Poziom 8  

No tak, hmm chyba będzie najprościej :)
    Zapomniałem dodać, ze do tej pory podłączałem wzmacniacz z kolumnami poprzez zwykłe przewody na "zaciskanie" więc estradówka dla mnie to taka nowość.

Swoją drogą, pytałem wcześniej przed pierwszą imprezą Pana ze sklepu z nagłośnieniem jak to wszystko dopiąć i hmm wymiękł, dlatego na ostatnią chwilę wpadłem na to rozwiązanie które przedstawiłem :)

Dziękuję :)

0
  • #4 10 Maj 2017 08:44
    A.Gieronimo
    Poziom 35  

Pamiętaj że to będzie połączenie nie symetryczne i lepiej nie stosować kabli dłuższych jak 2-3m.

0
  • #5 19 Lut 2018 13:41
    GismO83
    Poziom 8  

Zastosowałem połączenie jak radzili na forum.

0