Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Ford Transit 2.4 TDDI - Układ paliwowy

09 Maj 2017 20:55 2427 8
 • Poziom 31  
  Ford Transit 2003/2.4TDDI/66Kw dwa błędy P0149 czas wtrysku i P1564 żądanie ograniczenia dawki paliwa . Silnik odpala bez problemu , błędy kasowalne , trzeba przejechać z pedałem w podłodze aby wystąpiły , cały czas brak mocy . Czy w tym układzie paliwowym występuje wstępna pompa paliwowa , w skrzynce jest bezpiecznik i przekaźnik pompy paliwa , po zmostkowaniu przekaźnika nie słychać pompy . W zbiorniku w deklu kosza pompy tylko dwa przewody a więc od wskazania poziomu paliwa . Wygrzebałem dzisiaj pompę , tłoczek bez zastrzeżeń .
 • Pomocny post
  Poziom 14  
  W baku jest tylko pływak, niema żadnej pompki pomocniczej. Bezpiecznik z przekaźnikiem odpowiada za elektrozawór pompy.
 • Pomocny post
  Poziom 20  
  nie ma pompki , na 100 % coś z regulacją konta wtrysku , jeśli tłoczek sie nie przyciera to może zaworek albo sterownik? miałem taki przypadek i po prostu zasyfiona pompa była
 • Poziom 31  
  Czy da się zdemontować elektrozawór kąta wtrysku , bez demontażu pompy ?
 • Poziom 20  
  da się ale nie jest łatwo szkoda zachodu chyba że jesteś pewien że to jego wina , pisałeś że wyciągnołeś pompę ?
 • Poziom 31  
  Pompę dzisiaj wyciągnąłem , rozebrałem ale nic nie znalazłem , chcę teraz podmienić elektrozawór konta wtrysku , jest tam strasznie ciasno . Nie wiem jak to wygląda od spodu z podnośnika , bo nie za bardzo uśmiecha mi się wyrywać to z powrotem , ale jak trzeba będzie .
 • Poziom 31  
  OK jutro podziałam , dzięki.
 • Poziom 31  
  Tak jak pisze jenusz11 dostęp utrudniony nawet po wyjęciu rozrusznika , wszystko trzeba robić w zasadzie jedną ręką i jeszcze ten wspaniały wspornik pompy zasłaniający elektrozawór . Elektrozawór okazał się być sprawny , piszę o tym w innym poście - uszkodzony sterownik . Panowie dziękuję za udział w dyskusji .