Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Prosz, dodaj wyj徠ek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzi瘯i temu, 瞠 ogl康asz reklamy, wspierasz portal i u篡tkownik闚.

sprz璕這 sportowe skuter 2 t

bambo225 09 Maj 2017 21:03 669 1
  • #1 09 Maj 2017 21:03
    bambo225
    Poziom 12  

Witam mam skuter kingwey euroboy silnik 80

za這篡貫m nowy wariator Stage6 Sport Pro , dzwon i sprz璕這 naraku sport v rent rolki 4,7 g skuter ma wysokie obroty szybko si rozp璠za ale jak je寮zi貫m na seryjnych cz窷ciach rozp璠za貫m si do 80 km a teraz 65

na seryjnym sprz璕le i dzwonie wszystko jest ok rozp璠za sie do 80 km

spr篹yny centralne wszystkie pr鏏owa貫m mi瘯ka 鈔ednia ci篹ka
    rolki za這篡貫m tak 4,5g 5,0g 5,5 g 6,0g 6,5g 7,0g nic a nic sie nie zmieni這 pr璠ko嗆 taka sama 65km

Za這篡貫m seryjne sprz璕這 i dzwon i wszystko wr鏂i這 do maxa si rozp璠za rolki dobrze dobrane my郵 kreski 軼iera na 2 mm rozp璠za sie do 80 km ale czu 瞠 wi璚ej nie ma si造 tak jak by obrot闚 mu brakowa這 tzn nie wiem tak jak by obroty si 郵izga造
    rolki mia貫m do 6.0 g ci篹szych nie mia貫m 7.0 g zosta造 na wsi teraz jak ma sportowy wariator i seryjny dzwon to najlepsze ustawienie bylo na 5,5-6.0 g na 6.0 rozp璠zi sie do 80 km ale poszed by dalej my郵 jak bym do這篡 rolki jeszcze ci篹sze chyba 瞠 dac do seryjnego spr篹yn 鈔edni centralna bo ta seryjna to chyba mi瘯ka jest i kr鏒ka ja mam d逝窺ze wszystkie ale tutaj na dzwonie swobodnie wciskam 瞠by pasek wszed a na tych 鈔ednich i twardych ci篹ko jest

to te sportowe u mnie chyba nic nie pomaga na wszystkich ustawieniach pr鏏owa貫m i nic wszystkie rolki i nic

sportowe jest l瞠jsze od seryjnego

0 1
  • #2 10 Maj 2017 17:11
    jerryko0011
    Poziom 2  

Lekkie rolki mog nie zamyka do ko鎍a wariatora. Skuter rusza z wy窺zych obrot闚 i bardziej dynamicznie. Ci篹sza rolki na pewno zamkn wariator i pasek wyjdzie do g鏎y, ale dynamika jest ni窺za - rusza z ni窺zych obrot闚. We wariator do r瘯i zamknij go - 軼i郾ij i zobacz ile ma jeszcze pasek do g鏎nej kraw璠zi. Je瞠li jest miejsce to mo瞠sz lekko przyszlifowa 鈔odki wariatora - zwr鵵 uwag na o鄂, 瞠by po 軼i郾i璚iu nie wystawa豉 za bardzo. Tylko tak mo瞠sz poprawi szybko嗆. Zbyt mocna centralna spr篹yna tylnego sprz璕豉 mo瞠 r闚nie powodowa nie pe軟e otwarcie sprz璕豉 czyli ni窺z szybko嗆. Spr篹ynki szcz瘯 zmieniaj tylko moment z豉pania czyli ruszenia.

1