Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Ekspres Saeco Xelsis - brak pary i ciepłej wody

09 Maj 2017 21:16 1566 10
  • Poziom 2  
    Witam,
    mam problem z ekspresem Saeco Xelsis SUP038, posiadam ekspres bez dzbanka na mleko, jest on nie do kupienia, ekspres posiada wyjście w postaci jednej rurki
    Ekspres Saeco Xelsis - brak pary i ciepłej wody
    W ekspresie bez dzbanka nie można wykonać procesu odkamieniania ani czyszczenia, dodam że przestała lecieć para i gorąca woda. Kawę robi bez kłopotów. Czy ktoś może mi podpowiedzieć, czy można przeprowadzić proces odkamieniania bez pojemnika na mleko i czy brak pary ani ciepłej wody może być spowodowany zakamienieniem ekspresu. Chętnie kupię pojemnik dedykowany do tego modelu.

• Specjalista AGD
    Poproszę o podanie modelu ekspresu
  • Poziom 2  
    Saeco SUP038 Cod. 10003053
  • Poziom 32  
    Hallo.
    W firmie Aswo wszystko do kupienia.
  • Poziom 2  
    Witam, w firmie Aswo North ampol pojemnika na mleko o numerze cześći 996530006545 czyli z jednym otworem nie mają i mieć nie będą.
  • Poziom 20  
    Pod wylewką są dwa otwory wciśnij (tak jak ja robię kiedy nie mam przystawki) wacik do uszu (w oby dwa otwory) tak aby czujniki zablokować na wylewkę nałóż rurkę silikonową co by nie leciało po ścianach i spróbuj uruchomić odkamienianie. Waciki nalerzy tak wcisnąć co by elektronika "była pewna" że jest dysza. Nie mając wylewki nie uruchomisz ani wody ani pary.
  • Poziom 2  
    Udało się kupić brakujący dzbanek na stronie www.amazon.de niestety kosztował 150 Euro, przeprowadziłem odkamienianie bez problemu ale czyszczenie zatrzymuje się na rozgrzewaniu. Wyskoczył błąd E15 Ekspres Saeco Xelsis - brak pary i ciepłej wody
  • Poziom 20  
    Witam. Błąd 15 wskazuje że coś nie halo z grzałką pary. Wywalone zabezpieczenie termiczne na grzałce lub walnięty czujnik temperatury. Bez rozkrecenia ani rusz.
  • Poziom 1  
    Witam . Też usilnie poszukuję takiego dzbanka z jednym wyjściem. Niestety nigdzie nie mogę go dostać . Może ktoś posiada takie cudo . Ekspres za 6000 a firma nie ma na stanie dzbankow. XXI wiek
  • Poziom 8  
    Ja mam końcówkę do dzbanka z okrągłym otworem.