Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Naglosnienie infinity voyager

10 Maj 2017 19:27 720 9
  • Poziom 6  
    Witam zakupiłem voyka z nagłośnieniem infinity pięknie gra ale niestety jak chce posłuchać głośniej to przerywa . Nie mam pojecia co może być przyczyną . Proszę o pomoc jeśli jest jeszcze tam gdzieś wzmacniacz to gdzie go znajdę. Z góry dziękuję i pozdrawiam serdecznie.
  • Pomocny post
    Poziom 20  
    Sprawdz napięcie zasilania wzmacniacza podczas grania. Może coś z instalacją się dzieje i czka bo brakuje prądu?

• Poziom 43  
    Dokładny model auta, rok produkcji, model radia?
  • Pomocny post
    Poziom 26  
    W modelach 96 do 99-2000 wzmacniacze były przy głośnikach, 2000-2007 w okolicy prawego tylniego nadkola.
    W tym do 2000 pod deską za wyłącznikiem świateł są przekaźniki, jeden z nich w chwili załączenia radia podaje napięcie zasil. do wzmacniaczy, u mnie był wadliwy i też przy max basach przerywał
  • Poziom 6  
    Czyli jesli mój jest z 98r. To wzmacniacza szukac pod włącznikiem świateł. Bo dzieje się dokladnie jak opisujesz przerywa na basach j jak gra głośno. Czy raczej to wina przekaźnika ? Zaznaczam ze jak włączę radio to słychać jak włączą się przekaźnik . Dzieki pozdrawiam .

Dodano po 5 [minuty]:

SOSAREK Chrysler Voyager 1998 r. 3.3 L nagłośnienie infinity
  • Pomocny post
    Poziom 26  
    Wzmacniacze raczej przy głośnikach, przekaźnik pod wyłącznikiem.
    U mnie winny był przekaźnik, po wymianie można grać na maxa.
  • Poziom 6  
    Podmieniałem przekaźniki które znajdują się u dołu kierownicy po lewej stronie tuż przy bezpiecznikach i bez zmian . Czy wymiana radia na standardowe cos pomoże?
  • Poziom 26  
    Nie do końca pamiętam który to był bo dobrze ponad rok minął ale miejsce takie jak podajesz, a jak przygłośnisz to żadnego nie słychać że stuka, ten który wymieniałem to chyba taki niebieski i właśnie przerywał, nie szukałem, nie kupowałem bo mam trochę klamotów i pewnie dlatego też go nie zapamiętałem.

Dodano po 3 [minuty]:

W innym temacie kol. @jarek.justka też wymieniał to będzie raczej na bieżąco i może poda który to.