Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Integra 128 wrl przypisanie wyjść do Pilota

prezes_tom 10 Maj 2017 20:10 717 2
 • #1 10 Maj 2017 20:10
  prezes_tom
  Poziom 9  

  Witam serdecznie czy mógłby ktoś dopomóc ponieważ mam problem

  posiadam Integre 128 wrl dokupiłem sobie pilot apt-100 oraz sterownik asw-100e Przypisałem sterownik oraz pilot do integry skonfigurowałem sobie uzbrajanie rozbrajanie alarmu na środkowym klawiszu pilota wszystko działa.

  I teraz chciałem sobie zrobić tak aby do asw 100e był podpięty w domu bojler a do tego chciałem go włączać z pilota jednym guzikiem on\off
  wejście mam ustawione na typ reakcji 47:bez akcji alarmowej wyjście zrobiłem sobie na 25: przełącznik bistabilny wyzwalający wejście 9 i to wszystko mi działa. Ale pomyślałem sobie że fajnie by było gdybym zrobił sobie wyjście monostabilne gdzie dostając impuls będzie mi bojler działał 2h i się wyłączy gdybym zapomniał tego zrobić i tu wszystko mi też działa ale nie potrafię tego tak zaprogramować żeby po włączeniu bojlera przyciskiem pilota (tryb monostabilny ) szło go wcześniej wyłączyć tym samym przyciskiem tak jakby włączając tryb mono trzeba by było ubic te wyjście innym wyjściem wirtualnym z trybem bistabilnym o ile dobrze myślę .Czy ktoś mógłby nasunąć jakąś podpowiedź jak zaprogramować wyjścia wirtualne

  Oczywiście zależy mi aby załączać i wyłączać z jednego przekaźnika w pilocie bo przypisując 2 to mi wszytko działa

  0 2
 • #2 10 Maj 2017 20:39
  dariusz.bembenek
  Specjalista - Alarmy Stacjonarne

  Zainteresuj się wejściem o typie reakcji "wyłącz grupę wyjść". Tym sposobem możesz właśnie "ubić" działanie monostabilnego.

  0
 • #3 13 Maj 2017 20:35
  prezes_tom
  Poziom 9  

  Kurcze robiłem z grupą wyjść i udało mi się zrobić tak jak chciałem ale przypisując dwa przyciski z pilota. 16ego tam jadę i popróbuję jeszcze na miejscu coś wykombinować aby działało mi to na jednym przycisku.

  Moderowany przez suworow:


  Poprawiłem interpunkcję.

  0