Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Siemens sid 803 chiptuning

Audi16675 11 May 2017 07:35 1548 6
    Audi16675
    Level 7  
    Witam
    Poszukuje schematu jak podłączyć siemensa sid 803 aby odczytać flasha
    ALIBABA I
    Level 29  
    Witaj kol a mógłbyś podać symbole tego flasha będzie łatwiej
    Audi16675
    Level 7  
    am29bl 802cb
    ALIBABA I
    Level 29  
    Witaj hol. sory że nie odpisałem wczoraj , po prostu nie mogłem . jego jest łatwo odczytać . musisz mieć programator który go obsługuje, https://www.google.pl/search?q=am29bl802cb+programmer&oq=am29bl+802cb&es_sm=93&ie=UTF-8 skumałem że chciałbyś zrobić odczyt bez wylutu ja dla przykładu, do motoroli HC11F1 bez kombinacji alpejskich, wymyśliłem taki patent. podstawka do niej tylko odwrócona nakładam ją z góry połączona taśmą z Xprogem cała operacja ze zmianą programu trwa 15 min. skończyły się mozolne lutowania itd. jeżeli chciał byś zdjęcia tego pomysłu tej podstawki podam.

Ps. Wytarganie układów i go wstawienie gdzie jest dla przykładu 80 nóżek i jeszcze więcej jest dość trudne. a średnica włosa, po za tym na płycie masz punkty gdzie można się podpiąć
    Audi16675
    Level 7  
    Witaj
    sorry ale trochę źle wytłumaczyłem sprawę, posiadam bdm100 chce wlutować się przewodami do portu bdm i potrzebuje schemat.
    W necie znalazłem kilka schematów ale jest kilka możliwośći podłączenia i boję się żeby go nie spalić błędnym podłączenie.
    Programator już posiadam tylko strasznie jest drogi adapter to tej pamięci flesh
    Audi16675
    Level 7  
    Już się podłączałem przewodami według tego schematu jednak odczyt był nie możliwy