Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
CControls
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Praca] Student programista embedded / elektronik z Krakowa

coolrob 11 Maj 2017 08:24 1542 0
  • #1 11 Maj 2017 08:24
    coolrob
    Poziom 14  

Szukam studenta / studentów, który dysponuje czasem i chęcią do realizacji różnych projektów embedded (8051, AVR, ARM) oraz elektronicznych. Ze studentkami może być problem, bo żona może być niezadowolona, nie chcę jej sprawiać przykrości. Mile widziana dłuższa współpraca i kolejne projekty. Umowa o dzieło. Wynagrodzenie, terminy do negocjacji, praca zdalna, ale w Krakowie / okolicy.

Aktualnie do zrobienia:
    Przerobienie programu istniejącego modułu konwertera RS485 – Ethernet:

- Wymiana modułu ethernetowego Wiznet na nowszy - przerobienie kodu.
    - Architektura 8051.
    - Język C

Podstawowe wymagania:
    - Dobrze by było, żebyś umiał programować mikrokontrolery w C. Raczej nie tylko Arduino, choć nic do niego nie mam :D
    - Pasuje też, żebyś się orientował, jak działa taki mikroprocesorowy układ elektroniczny, czego nie podłączać odwrotnie, co ma być blisko a co daleko od siebie, czym się różnią volty od amperów..
    - Mile widziana znajomość projektowania PCB w Altium Designer – właściwie nie wiem, po co to piszę, bo to bajecznie prosty program. Raczej chodzi o to, żebyś wiedział, jakie są zasady rozmieszczania komponentów i ścieżek na PCB.
    - Mile widziane własne projekty (lub zlecenia), którymi możesz się pochwalić. Takie, nad którymi siedziałeś do rana, bo nie mogłeś doczekać się efektu. Nie zaliczenia, tylko własnej satysfakcji :)

Jesteś zainteresowany? Napisz – im szybciej tym lepiej, bo pracy jest sporo: projektyelektroniczne@onet.pl

Masz problem z Arduino? Zadaj u nas pytanie. Odwiedź nasze forum Arduino. Kontaktuj się z ogłoszeniodawcą poprzez Prywatną Wiadomość (ikonka PW).
  • CControls