Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

sony z3 compact - Pogłos i słaba jakość dźwięku podczas rozmowy

Mateo667 11 May 2017 11:13 1212 4
    Mateo667
    Level 2  
    Gdy do kogoś dzwonię, jakość rozmowy jest okropna u odbierającego. Ktoś kto ze mną rozmawia, słyszy sam siebie i mnie bardzo słabo (dźwięk przerywa, zniekształca się). Telefon był w serwisie i wymieniony był mikrofon i zresetowany soft. Działał może przez 1/2 rozmowy. Potem to samo. Testowałem jeden jak i drugi mikrofon (są dwa) w menu serwisowym i nagrywa normalnie. Po drugim razie w serwisie powiedzieli, że to wina softu. Problem raczej spotkany u SONY, ale żadnego konkretnego sposobu naprawy na forum/internecie nie znalazłem.
    Czy ktoś spotkał się z czymś takim? Jakieś rozwiązania?
    Pozdrawiam
    Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
    sylweksylwina
    Moderator of Computers service
    Oddawaj na gwarancję do skutku, jeżeli jesteś pewien, że to wina twojego telefonu.
    Niestety w-support to dość kontrowersyjny serwis, z którym miałem bardzo nieprzyjemne doświadczenia.
    Bardzo możliwe, i prawdopodobne jest uszkodzenie sprzętu, nie softu.
    winmap
    Level 31  
    Miałem podobny problem. U mnie winą był operator sieci. Podmień kartę sim na inną. Pozmieniaj częstotliwości sieci np na samo gsm. Np. Orange swojego czasu miał i ma do dziś takie problemy choć piszę tylko ze swojego przypadku. Co do w-support oddawałem tam 3 razy telefony. Dwa razy naprawili a 3 wymienili nawet na nowy (z5dual) więc na nich nie mogę narzekać.
    sylweksylwina
    Moderator of Computers service
    W mojej z3 wymieniali płytę główną kilka razy, wymieniali LCD w sumie dwa razy, porysowali tył, po czym go wymienili po mojej interwencji, a o nowym telefonie można zapomnieć.....
    winmap
    Level 31  
    Ja dostałem nowy po tygodniu. Gwarancja znowu na dwa lata choć miałem go już rok.
    Mi to pasowało.
    Pozdro.