Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaki subwoofer do mojego zestawu do 1500 zł max?

cyklonos 11 Maj 2017 22:06 813 2
  • #1 11 Maj 2017 22:06
    cyklonos
    Poziom 9  

Witam, zastanawiam się nad dokupieniem subwoofera do mojego zestawu kina domowego, to jest to czego jeszcze nie mam i zapewne dopiero po zakupieniu tego urządzenia poczuję potęgę i efekty, jakie mogę z niego wydobyć?

Mój zestaw to:
    Amplituner: ONKYO tx nr535
    Kolumny: Taga TAV-606 SPECIAL EDITION

Pokój mój jest na poddaszu, 13m kwadratowych,
    4.15 x 3.20 mały, lecz też patrząc w przyszłość może być kiedyś zmiana pomieszczenia, więc będzie pewnie trochę większe.. nie mam pojęcia jaki subwoofer kupić do tego zestawu.

Na czym mi zależy:
    Filmy akcji, horrory przygodowe oraz muzyka nowoczesna czyli dance disco polo itd., muzyka wystarczy mi na te kolumny nawet.
    Lecz wracając do filmów brakuje mi basu niskiego, te pomruki itd... wiadomo horror kurcze wiecie o co chodzi itd., dlatego proszę Was o opinie, propozycje i pomoc.

Z tego co się orientuję to musi być aktywny. Nie wiem, ale chyba dobry jest z włącznikiem jakimś z przodu czy nie? I regulacjami głośności itp? I by nie było słychać jak nie raz piszą, że zasilacz od suba jest jakiś głośny. :/

Czy takie coś jest dobre i by pasowało?
    Subwoofer AKTYWNY YAMAHA NS-SW200 Link

Podsumowując:
    Jaki subwoofer jaki kabel pod niego, gdzie ustawić go najlepiej, czy mogę np. za łóżkiem za sobą a po drugiej stronie tv stoi czy nie.

Przesyłam specyfikacje amplitunera i kolumn:
    https://anotepad.com/note/read/b5yg6h

0 2
  • #2 12 Maj 2017 16:53
    intenso
    Poziom 38  

Suby Yamahy to lipa, tak samo jak ich kolumna

Popatrz na sub Klipsch R12 SW.

0
  • #3 12 Maj 2017 19:21
    cyklonos
    Poziom 9  

intenso napisał:
    Suby Yamahy to lipa, tak samo jak ich kolumna

Popatrz na sub Klipsch R12 SW.

OK. Dzięki za propozycje :) a co powiesz też jeszce na temat tego? i tej firmy?

ELAC SUB 111.2 ESP ? moge go dostac w dobrej cenie kolo 1500 -1600 z kablem i przesyłka do tego w cenie. zależy jaki kabel długi bym wziął to moze i by wyszło koło 1500-1550.

0