Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Seb pozomnica maszynowa podobno do tokarek

Fojtas2 12 Maj 2017 00:42 759 10
  • #1 12 Maj 2017 00:42
    Fojtas2
    Poziom 7  

Witam panowie dzis znalazłem coś podobie wyglądającego do poziomnicy. Rozmawiałem z kilkoma osobami i stwierdzili ze to poziomnica maszynowa. Podobno bardzo droga z uwagi na skalę. Podaje to co na niej pisze

SEB skala 0,1 /1000

Proszę jak ktoś się zna niech się wypowie i wyceni chętnie odsprzedam za odpowiednią kwote😁

• #4 12 Maj 2017 02:57
    Fojtas2
    Poziom 7  

Fojtas2 napisał:
    Witam panowie dzis znalazłem coś podobie wyglądającego do poziomnicy. Rozmawiałem z kilkoma osobami i stwierdzili ze to poziomnica maszynowa. Podobno bardzo droga z uwagi na skalę. Podaje to co na niej pisze

SEB skala 0,1 /1000

Proszę jak ktoś się zna niech się wypowie i wyceni chętnie odsprzedam za odpowiednią kwote😁

• #6 12 Maj 2017 11:32
    Artur k.
    Admin grupy audio

Fojtas2 napisał:

Taka poziomica jest nic nie warta, chyba że ktoś kolekcjonuje tego typu przedmioty.
    Tego typu precyzyjne przyrządy są bardzo delikatne, wystarczy że ktoś tym uderzy o coś i już o dokładności 0.1mm/1m można zapomnieć.
    Dlatego właśnie wartość tego przyrządu w tej postaci jest znikoma. Nawet gdyby miała świadectwo legalizacji sprzed lat to i tak wartość tego jest znikoma - świadectwo musi być aktualne.

• #7 12 Maj 2017 23:05
    Fojtas2
    Poziom 7  

Witam dziekuje za szybka odpowiedz znajomy wziol ja do pracy i szef jego powiedział ze od ręki moze odkupić tylko musze podać cenę i tu pytanie ile

• #9 13 Maj 2017 00:27
    Fojtas2
    Poziom 7  

No ja tez ale chce to jego sprawa hehe

• #10 13 Maj 2017 02:14
    1 PAWEL
    Poziom 40  

Poziomnica 0,1mm/m w przemyśle obrabiarkowym tylko do wstępnego ustawiania poziomowania sprawdzania dokładności wykonania, długości podstawy poziomnicy przykładowa 200 - 400 mm
    większości przeważnie stosują w montażu obrabiarek 0,02mm/m
    kontrola jakości produkcji często stosuje 0,001mm/m. Istotna jest temperatura otoczenia w czasie pomiarów.
    Poziomnica bez świadectwa legalizacji to praktycznie złom do regeneracji.

• #11 13 Maj 2017 16:04
    2943116
    Usunięty  
 Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME