Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung B2710 usunięcie blokady simlock

13 Maj 2017 08:18 2571 6
  • Poziom 15  
    Witam forumowiczów

Czy sie ktos orientuje który box oprócz Z3x robi locka z tego modelu? Jak pewnie wiecie serwer ktory przelicza m.in. te modele na serwerze z3x jest od ponad miesiaca wyłączony. Z góry dziekuje za info.
  • Poziom 13  
    Napewno zrobisz HWK i NSPro, gdzie jest jakaś informacja o tym że serwer Z3X jest OFF ?

Edit:

Ok, już znalazłem, tak jak wyżej te dwa boxy napewno to zrobią ale będzie więcej zachodu.
  • Poziom 35  
    Ściągnij z torrenta db offline i wyliczysz kod.
  • Poziom 15  
    pade napisał:
    Napewno zrobisz HWK i NSPro, gdzie jest jakaś informacja o tym że serwer Z3X jest OFF ?

Edit:

Ok, już znalazłem, tak jak wyżej te dwa boxy napewno to zrobią ale będzie więcej zachodu.

Nawet nie wiedzialem ze NsPro robi ten model :) U mnie ten box robi za przycisk do papieru, trzeba byc nienormalnym zeby wykupywac dostep do supportu i zarazem mozliwosc korzystania z urzadzenia nie dostajac nic w zamian oprocz obslugi starych modeli. UFS HWK tez posiadam ale po ostatniej aktualizacji box zostal zablokowany przez program, a jak zglaszam temat na hostingu dostaje info ze musze kupic nowe urzadzenie albo skontaktowac sie z reseller od ktorego kupowalem. Korjar niestety to juz nie istnieje wiec nic z tym nie rusze.

Dodano po 4 [minuty]:

mobista napisał:
    Ściągnij z torrenta db offline i wyliczysz kod.

W tym linku co umiescilem, jest drugi listening z dolozoną biblioteka DB zeby robic offline, ale tez nie idzie, czyzby to byl problem tylko u mnie. Jesli mozecie niech ktos z szanownych forumowiczow sprawdzi u siebie ten wariant. Bo u mnie wyglada to tak:

Operation: Unlock
    Selected model: GT-B2710
    Software version: 28.1

Searching Samsung modem... detected COM47
    Reading phone info...
    Model: GT-B2710
    Country code: µ¶ŔĎ
    Cal date: 2012-12-03
    Factory SW: B2710XXLK1_OXALK
    Unique number: *************
    Memory phone: K5W2G1HACH(B2710)S
    Reading SYSINFO... Ok
    Searching local files... error (something wrong)
    Switching to remote unlock
    Searching server... error (timeout)

Dzieki pomocy Voytaz-a z hostinga udalo sie rozwiazac problem. Po prostu trzeba zastosowac wersje 20.5 programu, oto string:
    Operation: Unlock
    Selected model: GT-B2710
    Software version: 20.5

Searching Samsung modem... detected COM47
    Reading phone info...
    Model: GT-B2710
    Country code: µ¶ŔĎ
    Cal date: 2012-12-03
    Factory SW: B2710XXLK1_OXALK
    Unique number: 33410000162802
    Memory phone: K5W2G1HACH(B2710)S
    Reading sysinfo... OK