Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mocny wentylator do pochłaniacza pyłu? Jaki najwydajniejszy?

Fockx 13 Maj 2017 10:43 939 2
  • #1 13 Maj 2017 10:43
    Fockx
    Poziom 2  

Witajcie,

chciałbym pomóc mojej żonie, która prowadzi drobne usługi kosmetyczne i poprosiła mnie ostatnio o wzmocnienie mocy pochłaniania i wydajności jej aktualnego pochłaniacza, a jest w nim wentylator Bestfan FD1225D12HS 12V 120x120x25 mm

Czy moglibyście mi pomóc we wskazaniu mocniejszego urządzenia na rynku, bo jest ich wiele, włącznie z kupnem całkiem nowych pochłaniaczy, ale chciałbym tego uniknąć i móc wymienić sam wentylator na mocniejszy i wydajniejszy (akceptowalne koszty do 100 zł za wentylator).

Pozdrawiam,

Patryk

0 2
  • #2 13 Maj 2017 10:51
    szymon122
    Poziom 37  

Fockx napisał:
    akceptowalne koszty do 100 zł za wentylator

A czy akceptowalny jest hałas? Polecam wentylatory od stary wentylator od serwera, sam posiadam właśnie taki 12cm, po podłączeniu pod 12V unosi się na własnej poduszce powietrznej :D
    Ale wyje niemiłosiernie, coś za coś ;)

0
  • #3 13 Maj 2017 11:00
    Fockx
    Poziom 2  

szymon122 napisał:
    Fockx napisał:
    akceptowalne koszty do 100 zł za wentylator

A czy akceptowalny jest hałas? Polecam wentylatory od stary wentylator od serwera, sam posiadam właśnie taki 12cm, po podłączeniu pod 12V unosi się na własnej poduszce powietrznej :D
    Ale wyje niemiłosiernie, coś za coś ;)

Nie no, jedyne dopuszczalne wycie tylko w przypadku hiperwrażliwych skórek przy paznokciach ;) Może jedynie szumić.
    Zasadniczo kluczem powinna być wysoka wydajność w powiązaniu z mocą ciągu.

0
  Szukaj w 5mln produktów