Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Faac 455d problem po burzy

szczepanrzepecki 13 Maj 2017 12:03 453 3
  • #1 13 Maj 2017 12:03
    szczepanrzepecki
    Poziom 2  

Witam, mam problem z sterownikiem po burzy rozwaliło kondensator 0,1k 310v-x2 275v nad transformatorem wymieniłem go ale brama dalej nie reaguje na przyciski swieci tylko jedna belka fcc1. Centrale podłączał elektronik, wszystko działało. Wyłączników krańcowych Wogole nie podłączał. Co moze byc? Odbiornik radiowy swieci po naciśnięciu przycisku z pilota

• #2 13 Maj 2017 22:28
    Marek J.
    Moderator Zabezpieczenia Stacjonarne

szczepanrzepecki napisał:
    Centrale podłączał elektronik, wszystko działało. Wyłączników krańcowych Wogole nie podłączał

Chyba musisz uściślić informacje...Jakie masz siłowniki? Z krańcówkami czy bez? Podłączał po naprawie i działało?
    FCC1 to krańcówka zamknięcia 1 siłownika. A co z fotokomórkami, stopem? Też powinny świecić..
    Jeżeli są podłączone czy zmostkowane a nie ma info na wyświetlaczu to centrala uszkodzona.
    Czy centrala reaguje na próby programowania/wejścia do menu?

• #3 13 Maj 2017 22:31
    szczepanrzepecki
    Poziom 2  

Podłączał jak został zakupiony. Po burzy tylko ja to oglądałem . Swieci tylko jedna belka nie reaguje na przyciski programowania nic sie nie zmienia na wyświetlaczu

• #4 13 Maj 2017 22:55
    Marek J.
    Moderator Zabezpieczenia Stacjonarne

No to przykro mi, ale raczej centrala martwa - do wymiany (niekoniecznie na oryginalną - są dość drogie - powyżej 400zł..).

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME