Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

lumia 650dual po aktualizacji nie dzialaja sluchawki

13 Maj 2017 14:57 729 1
  • Poziom 8  
    Witam serdecznie, mam problem z telefonem microsoft lumia 650dual win10, otóż od początku jak mam telefon używałem słuchawek jakie miałem pod ręką takie działały, a od ostatniej aktualizacji około tydzień temu po podłączeniu słuchawek telefon nie odtwarza przez nie dźwięków co więcej w aplikacji np: YT po włączeniu filmiku zacina sie i wyskakuje błąd, jak odłączę słuchawki to działa normalnie.
    Przy próbie odtwarzania muzyki przez słuchawki odtwarzacz przeskakuje od 1 do ostatniej piosenki i wraca do pierwszej po czym wyskakuje jakiś błąd i znowu klops. Nie wiem czy z aktualizacja windowsa mogli dodać zabezpieczenie na nie oryginalne słuchawki ? Proszę o opinie
  • Poziom 8  
    Witam ponownie, nikt nie pomógł ale już sam rozwiązałem problem, podczas owej aktualizacji telefon przeinstalowywał wszystkie aplikacje i kilka aplikacji po całej aktualizacji nie chciało sie włączyć wyskakiwał komunikat aby pobrać ze sklepu aktualizacje danej apki mimo iż aktualizacji nie było, wiec odinstalowałem wszystkie aplikacje z danym błędem i pobrałem na nowo, problem zniknął słuchawki działają wiec temat zamykam, mam nadzieje ze przyda sie kiedyś.