Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

PC podłączony pod Amplituner Pioneer VSX 531-k

Jack-Sparrow 13 Maj 2017 16:39 456 6
  • #1 13 Maj 2017 16:39
    Jack-Sparrow
    Poziom 3  

Witam niedawno kupiłem Amplituner Pioneer model VSX 531-k podłączyłem kabel HDMI wychodzący z mojej karty graficznej Geforce GTX 1080 do amplitunera pod wejście GAME a sam amplituner wyjsciem HDMI out pod wejście ARC w TV tez kablem hdmi i zauważyłem że na samym dole ekranu są jakby lekkie drgania,nie są one cały czas na przykład w grach komputerowych nie występują wcale ale jak odpalę w windowsie 10 pro program do oglądania filmów na przykład Media Player Home cinema to na tym pasku który się przesuwa z upływem czasu filmu występują jakby zakłócenia i lekko obraz drga w poziomie,w innym już bardziej lepszym programie a mianowicie najnowszym PowerDVD dzieje się to samo jak wezmę obraz na cały ekran tych drgań nie widać.
    Czasami jest też tak że obraz podczas filmu zwalnia na 1 -2 sekundę a potem znowu leci dobrze.

Czy ktoś może mi poradzić jak to naprawić?
    Nie mam pojęcia co się dzieje i dlaczego drganie wystepuję

0 6
  • #3 13 Maj 2017 16:53
    Jack-Sparrow
    Poziom 3  

sosarek napisał:
    Marka i model telewizora?

Telewizor LG 47 cali LW 5500

0
  • #5 13 Maj 2017 17:04
    Jack-Sparrow
    Poziom 3  

Jak nacisnę na pilocie telewizora przycisk input mam do wyboru z którego wejscia chce korzystać w moim przypadku jest to HDMI 1 .
    W menu INPUT jak najade na hdmi 1 moge nacisnąć zielony przycisk pod którym piszę "oznaczenie wejścia" i mam do wyboru np: PC,GRA i wiele innych.

0
  • Pomocny post
    #6 13 Maj 2017 17:16
    sosarek
    Poziom 43  

Więc spróbuj wybierać po kolej, sprawdź na którym będziesz miał najmniej zniekształcony obraz(w Samsungach jedno z wejść jest dedykowane i opisane jako PC/DVI).

0
  • #7 13 Maj 2017 17:33
    Jack-Sparrow
    Poziom 3  

Pomogło oznaczenie wejścia HDMI na PC dziękuje za pomoc.

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo