Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Cyfrowy Polsat, zacinają kanały Eleven i TVP1 (bądź brak sygnału)

14 Maj 2017 17:19 9030 6
  • Poziom 9  
    Mam problem z kanałami TVP1 i Eleven (trzy kanały sportowe). Otóż przy oglądaniu tych kanałów mam ciągłe zacinanie obrazu, dźwięku i komunikat brak sygnału. Miałem podłączony w innej części pokoju router z internetem LTE, ale przeczytałem na forum, że robi to problem i odłączyłem całkowicie aby obejrzeć mecz, ale nic to nie dało. Parametry sygnału i zdjęcia z obrazu TV dołączam do postu. Proszę o pomoc jak sobie z tym poradzić?

Cyfrowy Polsat, zacinają kanały Eleven i TVP1 (bądź brak sygnału) Cyfrowy Polsat, zacinają kanały Eleven i TVP1 (bądź brak sygnału) Cyfrowy Polsat, zacinają kanały Eleven i TVP1 (bądź brak sygnału)
  • Pomocny post
    Poziom 35  
    Uszkodzony dekoder albo konwerter. Raczej stawiam na dekoder. Wziąć pod pachę i podłączyć pod inną antenę.
  • Pomocny post
    Poziom 43  
    Podłączyć do tej instalacji inny dekoder. Sygnał masz bardzo bobry więc najprędzej wina dekodera. .
  • Poziom 9  
    Dzięki za sugestie odnośnie uszkodzonego dekodera bo jak tak na to teraz patrze to ie brałem tego pod uwagę i męczyłem się z tym obrazem :/ sprawdzę czy podłączenie innego sprzętu pomoże i dam znać.

/Wybaczcie, że tak długo to trwa. W Najbliższy weekend będę działał z innym dekoderem i dam znać. Dotychczas odłączenie routera w pokoju czasami daje możliwość oglądania tych programów co były problemy, ale niekiedy nadal zacina.
  • Poziom 12  
    miałem u kolegi taki sam problem. Okazało się, że chłopaki od netu dodatkowo założyli antenę do internetu GSM na maszcie z anteną satelitarną i naziemną. Rwał sygnał właśnie na elevenach.
  • Poziom 23  
    Miałem tak samo i problem zniknął po dokładnym ustawieniu anteny.
  • Poziom 9  
    Ja mieszkam w bloku i ustawianie anteny na dachu to raczej trudna sprawa bo to pewnie jakaś antena zbiorcza czy cuś. Mieszkanie jest małe więc urządzenia w koło mogą zakłócać tak jak to robi router. Ale lodówki nie wyłączę więc sprawdzę inny dekoder :)

3.1.17. Nie wysyłaj pytań bardzo podstawowych, na które odpowiedzi można znaleźć w instrukcji obsługi lub ogólnie dostępnych źródłach. Nie prezentuj postawy, że mi się należy. Dbaj o poziom pytań i dyskusji. Dziękujemy.